Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Luke Perry lánya megtörte a csendet apja haláláról - Így búcsúzott tőle

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    Luke Perry lánya megtörte a csendet apja haláláról - Így búcsúzott tőle

    A csupán 52 éves Luke Perry hétfőn örökre lehunyta a szemeit, és az egész világ ledöbbent a váratlan tragédián. A sztár múlt héten stroke-ot kapott, és sajnos nem bírt talpra állni utána.
    Lánya így búcsúzott tőle
    A család egy sajtóközleményben közölte a szomorú hírt a rajongókkal:
    - Luke a gyermekei, Jack és Sophie, menyasszonya, Wendy Madison Bauer, exfelesége, Minnie Sharp, édesanyja, Ann Bennett, mostohaapja, Steve Bennett, bátyja, Tom Perry, nővére, Amy Coder és néhány közeli barátja körében töltötte az utolsó óráit. A család nagyra értékeli a rajongók támogatását és imáit, azonban arra kérnek mindenkit, hogy tartsák tiszteletben a gyászukat. Egyelőre nem szándékoznak több részletet elárulni a halálával kapcsolatban - jelentette be a família szóvivője.
    18 éves lánya, Sophie Perry is mellette volt az utolsó perceiben, aki Afrikából sietett haza, miután a sztárt kórházba szállították. Sophie éppen Malawaiban végezte a jótékonysági munkáját, hat hónapon keresztül segített volna helyi gyerekeken, de, amikor meghallotta, hogy édesapja rosszul lett, az első géppel hazasietett.
    Jól döntött, ugyanis - habár mindenki biztos volt benne, hogy felépül - Luke Perry sajnos eltávozott. Sophie egy posztban köszönte meg a rajongók támogatását és imáit.
    - Az elmúlt hétben sok minden történt velem, csak kapkodtam a fejemet. Szerencsére időben hazaértem Malawiból, hogy a családommal lehessek. Az elmúlt 24 órában rengeteg kedves üzenetet kaptam. Sajnos nem tudok mindenkinek egyesével válaszolni a szívszorító leveleitek százaira, de nagyon hálás vagyok érte, hogy a családunk mellett álltok.
    Nem igazán tudom, hogy egy ilyen helyzetben mit kell tenni, ezt sajnos nem tanítja meg nekünk senki - főként akkor, ha a nagy nyilvánosság előtt történik az egész. Szóval higgyétek el, nagyon hálás vagyok a szeretetért. Csak csöndben vagyok hálás - írta az Instagramon, posztjához pedig egy közös fotót is csatolt, amin összebújva mosolyognak az édesapjával. Ezzel búcsúzott tőle.
    Coverfotó és ajánlóképek: Getty Images.
    11/11
    Forrás: Luke Perry lanya megtorte a csendet apja halalarol - Igy bucsuzott tőle - Vilagsztar | Femina

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Felhasználó (50 hozzászólás kell a tag ranghoz)

    User Info Menu

    Nyugodj békében Luke, lélekben mindig itt leszel velünk...

  4. #3
    Tag

    User Info Menu

    R.I.P.