Oldal: 44 / 45 ElsőElső ... 3442434445 UtolsóUtolsó
Eredmény: 216 - 220 (222) összesen

Téma: Insane (közösség)

  1. #216
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Készültem, de csak a 6001.lettem, ha jól láttam. Majd legközelebb sikerül.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #217
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    9 éves lett iNSANE ezért 9 nap free reg és 9 nap NoHnR woot.

  4. #218
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Klasz oldal én tag vagyok. De nem úgy volt hogy fog újulni?

  5. #219
    Legenda

    User Info Menu

    Dali93
    nem legyél türelmetlen
    régebben azt írták dolgoznak rajta

    az insane most elérhetetlen
    valami történt

  6. #220
    A Provokátor

    User Info Menu

    Üdv. Itt reagálnék a t.j által beküldött hírre, hogy kicsit ez a téma is frissüljön:

    Insane Tracker: Boldog új évet!



    Nos, nekem semmi bajom az oldallal de én azt tapasztaltam, hogy csak a szűkebb körök ismerik. Rengeteg emberrel kerülök kapcsolatba és szoktam is ajánlani az oldalt de a válsz mindig az, hogy köszi, nem is hallottam még róla.

    De itt se nagyon láttok olyat, hogy bárki is insane tracker meghívóra vadászna. XD


    Vannak az oldalnak lobbistái akik facebook oldalakon, különböző warez közösségekben úgy reklámozzák az oldalt mint a második legaktívabbat az ncore után. XD Elég komoly marketing fogás, de vajon mire alapozzák?

    Hát a perek számára. A trackerek.info szerint ugyanis ők rendelkeznek a legnagyobb aktivitással. XD

    De mégis hogy lehet ez, ha az userek tekintetében csak erős középmezőnyt élveznek? Hogy lehetnek aktívabbak olyan oldalaknál melyeknek csaknem a duplája az user bázisuk?

    A választ ismét a trackerek.info adja meg. Utána néztek, és az derült ki, hogy van pár insane lobbista, vip, staff tag akik irgalmatlan sok könyvet seedelnek ami igen csak megtolja a perek számát. De ettől még a 40 gigás hd filmekre nem lesz több seed. XD A magyarok torrentezők többségét ugyanis a filmek érdeklik.

    Szóval ez ismét egy újabb marketing fogás. Hitessük el, hogy jók vagyunk, hogy tényleg azok lehessünk. Még egyszer mondom, nincs bajom az oldallal, csak kicsit furának érzem, hogy amíg a hírekben azt olvashatjuk, hogy mi nem akarunk nagyok, sikeresek lenni, mi csak egy hobbi oldal vagyunk, közbe a tettek egész mást mutatnak.

    Mintha azt mondanánk minket nem érdekel a győzelem, mi csak hobbiból játszunk, közbe meg mindent megteszünk az aranyért.

    Csak úgy mellékesen mondom el, hogy Magyarországon az összes torrent oldal hobbi oldal, hiszen minden tulajdonosnak van mellette állása.

    Más kérdés, hogy némelyik elég komoly profitot is termel. Ehhez viszont nem elég seedelni pár könyvet, tényleg komoly user bázis kell hozzá.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Címkék ehhez a témához