Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (16) összesen

Téma: Műszaki Torrent Tanya

  1. #11
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    1.Sebesség: 5/5
    2.Tartalom: 5/4
    3.Kinézet: 5/4
    4.Közösség: 5/4
    5.Staff: 5/5

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Hát nem ios tudom mit mondjak.
    Nemrég regisztráltam meghivóval (mivel sok jót hallottam az oldalról a meghivóm által),de
    sajnos borzasztó törvényeik vannak.
    Több mint 10 éve fórumozok,de ilyet még nem komáltam.
    1-2 hónapot kell várni hogy az adminok eldöntsék,hogy telje jogú taggá tegyenek (magyarul egyenlőre fórumozhatok,de nincs jogom se le se fel tölteni.
    Viszont azt elvárják hogy aktiv legyek a fórum témákban de a szakterületemen a témák 99,99%-a 2014 óta halottak (ahhoz hogyan szólhatná hozzá???).
    Minden esetre szerintem eltúlozzák a dolgokat,de ám legyen.Kivárom a soromat,ha felvesznek úgy is jó,ha nem úgy is.
    Mifelénk úgy mondják,hogy előtte is ettem fehér kenyeret,meg ezután is fogok (velü,vagy nélkülük)
    Mindenesetre nagyon furcsállom a szabályzatot.
    További szép estét (fórumozást).

  4. #13
    Tag

    User Info Menu

    Idézet BlackForce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nem ios tudom mit mondjak.
    Nemrég regisztráltam meghivóval (mivel sok jót hallottam az oldalról a meghivóm által),de
    sajnos borzasztó törvényeik vannak.
    Több mint 10 éve fórumozok,de ilyet még nem komáltam.
    1-2 hónapot kell várni hogy az adminok eldöntsék,hogy telje jogú taggá tegyenek (magyarul egyenlőre fórumozhatok,de nincs jogom se le se fel tölteni.
    Viszont azt elvárják hogy aktiv legyek a fórum témákban de a szakterületemen a témák 99,99%-a 2014 óta halottak (ahhoz hogyan szólhatná hozzá???).
    Minden esetre szerintem eltúlozzák a dolgokat,de ám legyen.Kivárom a soromat,ha felvesznek úgy is jó,ha nem úgy is.
    Mifelénk úgy mondják,hogy előtte is ettem fehér kenyeret,meg ezután is fogok (velü,vagy nélkülük)
    Mindenesetre nagyon furcsállom a szabályzatot.
    További szép estét (fórumozást).
    BlackForce!

    Javaslom kukkantsál át a Torrent oldalak témái részlegbe és ott olvasgasd a Műszaki Torrenttanya (közösség) című topikot. :D Elképesztő históriákat lehetett ott olvasni erről az MTT oldalról, mintha egy James Bond film forgatókönyve lenne. :D

    Tényleg azok hova tűntek,akik ott írogattak? Csak nem letartóztatta őket a titkosszolgálat?

  5. #14
    Legenda

    User Info Menu

    Azok az emberek illuminált állapotban voltak.
    Mostanra kijózanodtak és rájöttek nem is létezik a nem létező oldal :D

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    1.Sebesség: 5/4
    2.Tartalom: 5/4
    3.Kinézet: 5/3
    4.Közösség: 5/3
    5.Staff: 5/ 1