Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Bejutási lehetõségek PRETOME oldalra

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Bejutási lehetõségek PRETOME oldalra

    Ha tudsz valamilyen módot rá itt megoszthatod a többiekkel.
    Ezzel is segítjük egymást.
    Meghíváson kívül vannak más lehetõségek.
    toborzás vagy felajánlások más oldalakon.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Torrent Invites forumon lehet kérni,cserélni.Csak egy kis angol tudás kell és szerencse!

  4. #3
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Redditen kb. egy éve még volt unlimited, engem meg is hívtak. Szóval túl sok minden nem kell hozzá.
    Csakaposzmeh....

  5. #4
    A Provokátor

    User Info Menu

    Itt is lehet kérni és cserélni semmivel sincs kevesebb esélye mint más oldalakon, sõt. XD De a Pest is jól írja, még csak nem is egy ritka elit oldalról beszélünk XD

    A másik dolog az, hogy lehet h x ember bejut mert, vág az esze, talpraesett, de ne gondoljuk már, hogy ez nekünk is sikerült. XD Nincs titkos recept. XD Mindenkinek meg vannak a jól bevált módszerei, de ezeket nem hiszem, hogy bárki is megosztaná. Én megtettem nem is egyszer, beszélni, cselekedni senki nem fog tudni helyettetek.

    Én kb 6 éve vagyok a PTM-en de hogy õszinte legyek már azt se tudom, hogy kerültem be. Talán a whatról.. Két meghívótatból egy delete, egy pedig majdnem két éve be se lépett.

    Ebbõl azért látni milyen nélkülözhetetlen oldal. Minden évbe felfedezik emberek, és azt hiszik kincset találtak mert huuu aránymentes, nem is halottam még errõl az oldalról biztos jó lehet. :D Aztán ha nagy nehezen bejutnak meg leszarják.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Nem akarok cserélni. Az majdnem trade.
    Én nem a többség vagyok.