szextelefon telefonszex
Eredmny: 1 - 5 (5) sszesen

Tma: Bejutsi lehetsgek PRETOME oldalra

Legenda

User Info Menu

Bejutsi lehetsgek PRETOME oldalra

Ha tudsz valamilyen mdot r itt megoszthatod a tbbiekkel.
    Ezzel is segtjk egymst.
    Meghvson kvl vannak ms lehetsgek.
    toborzs vagy felajnlsok ms oldalakon.

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

Torrent Invites forumon lehet krni,cserlni.Csak egy kis angol tuds kell s szerencse!

Adminisztrtor

User Info Menu

Redditen kb. egy ve mg volt unlimited, engem meg is hvtak. Szval tl sok minden nem kell hozz.
    Csakaposzmeh....

A Provoktor

User Info Menu

Itt is lehet krni s cserlni semmivel sincs kevesebb eslye mint ms oldalakon, st. XD De a Pest is jl rja, mg csak nem is egy ritka elit oldalrl beszlnk XD

A msik dolog az, hogy lehet h x ember bejut mert, vg az esze, talpraesett, de ne gondoljuk mr, hogy ez neknk is sikerlt. XD Nincs titkos recept. XD Mindenkinek meg vannak a jl bevlt mdszerei, de ezeket nem hiszem, hogy brki is megosztan. n megtettem nem is egyszer, beszlni, cselekedni senki nem fog tudni helyettetek.

n kb 6 ve vagyok a PTM-en de hogy szinte legyek mr azt se tudom, hogy kerltem be. Taln a whatrl.. Kt meghvtatbl egy delete, egy pedig majdnem kt ve be se lpett.

Ebbl azrt ltni milyen nlklzhetetlen oldal. Minden vbe felfedezik emberek, s azt hiszik kincset talltak mert huuu arnymentes, nem is halottam mg errl az oldalrl biztos j lehet. :D Aztn ha nagy nehezen bejutnak meg leszarjk.
    Facebook
    Twitter

So se zavarjon ha egyesek rajtad kszrlik a nyelvket. Amg gy tesznek te uralod az letket, kvzi a te szolgid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak nmaguk helyett. Alrendelik magukat egy nluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rlad beszlnek mert beszlni csak arrl rdemes aki szmt. Ht mirt is lep ez meg? Ne sajnld tlk ezt a kevske kis rmt.

:girl_angel:

Legenda

User Info Menu

Nem akarok cserlni. Az majdnem trade.
    n nem a tbbsg vagyok.