Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (22) összesen

Téma: Libranet

  1. #6
    A Provokátor

    User Info Menu

    Ha nem lehet vele visszaélni akkor tökéletes, én csak téged féltelek. Amúgy én hálás vagyok ezért az önzetlen gesztusért.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Tag

    User Info Menu

    Nem hinném, hogy visszaélnének vele (lehet én vagyok naiv ? )
    Ha elfogy rakok még ki szívesen !
    Az elmúlt 4 évben elküldött meghívóim 80 %-a aktív !
    Nem ide vágynak a simlisek !

  4. #8
    Legenda

    User Info Menu

    Szabályok azért léteznek . .
    A libranetet így tiszteled meg.
    Nem kellene kirakni publikusan a meghívóidat.
    Te bajod lesz ha kitiltanak.

  5. #9
    Tag

    User Info Menu

    Mivel megfenyegettek, hogy ki leszek tiltva ,.. fentebb ! Ezért elnézést de visszavontam a nyilvános meghívót, persze aki kér annak küldök szívesen !
    Egyébként tisztelem és szeretem , sőt használom is rendszeresen az oldalt és a fennmaradás valamint a fejlődés érdekében támogatom !
    Ha ott jársz nézz rám !

  6. #10
    A Provokátor

    User Info Menu

    Nem fenyegettek meg csak igazból nyersebben írták le amire én is céloztam fentebb XD Ezért én kérek elnézést xd

    A témát nagyon sokan látják, és majd privát rád ír akit érdekel az ajánlat. Aztán te eldöntöd, hogy kit hívsz meg.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó