Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (24) összesen

Téma: Ncore

  1. #6
    A Provokátor

    User Info Menu

    Idézet MaRini eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most az egyszer decemberben megkérdezem. Miért ne kérhetnék tőletek meghívót? Mert nem vagyok mester?
    Annyit mondok, hogy decemberben a legtöbb oldalra van ingyen meghvó, csak faceb oldalán az oldal látogatóitok válaszra sem méltatnak és veszem az erőt beregelek ide is, de már unom a köröket, hogy sehonnan nem kapok választ, hogy mikor tudnák kapni egy meghívót! z help, kéne, mert nincsen .

    Értem. Tehát mert december van, egyből rúgjuk fel a szabályokat, adjuk el mindenünket és szaladgáljunk meztelenül. XD

    A szabály az bizony decemberben is szabály, és az eszünk ebben a hónapban is a helyén van, ahogy a szívünk is. XD De hogy konkrét választ is adjak.. Ebben a témában télen-nyáron egyaránt azonosak a feltételek. XD Magyarul meghívóigénylés csak is mester rangtól.


    Mellesleg amire te itt célozgatni próbálsz az a karácsony, nem pedig a december egésze. Karácsonykor szokás ugyanis ajándékozni, és olyankor valóban kicsit mindenki megenyhül. De nézd már meg légy szíves, milyen dátum van. XD Jézus Krisztus születésnapi bulija még kicsit arrébb van.

    So se csíptem azokat, akik úgy tekintenek az ünnepekre, mint valami kínálkozó lehetőségre. Sok hasonló megfogalmazást látni, amiből tisztán kivehető, hogy nekem kötelező ezt és azt megtenni egyeseknek csak mert karácsony van. Szerintem pofátlanság mások jóindulatával ilyen szinten visszaélni. Tehát nálam ez a fenti érvelés egyenlő a nullával.


    És most hogy túltettem maga az írásod első részén, reagálnék a segítség kérésedre. XD


    Nézz kicsit szét a fórumon. Nem ez az egyetlen lehetőség itt az nc-re való bekerülésre.

    Például:

    Meghívók kérése: http://torrentek.info/forum/forums/1...st-Invitation)

    Meghívók felajánlása: http://torrentek.info/forum/forums/1...t-Invitations)


    De mint oly sokszor írtam már, kicsit tenni is kell érte. Nemsokára itt a karácsony, és biztos lesznek ünnepi felajánlások is. Én a helyedbe kicsit aktív lennék, és egy aktuális felajánlásra jelentkeznék. Mint láthatod, többen is vannak itt akik meghívnának, de ennél a posztnál, (ami valljuk be totál értelmetlen) kicsit többet kell nyújtani. Ez az amire várnak.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    szia ha van még meghívod nagyon szeretnék kérni meghívót hogy végre sikerüljön a legjobb letöltő oldalra bejutnom.

  4. #8
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Szia vadcica23 Olvasd el fentebb az igénylés szabályait.Ez is ott van:


    Csak is Mester rangtól lehet meghívót igényelni!

  5. #9
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Ha a legjobb kell miért az ncore? Nem értem xd
    Csakaposzmeh....

  6. #10
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Helló Tankcsapda ! Olvastam a hozzászólásod és én is egy meghyvóért nézelodom az az igazság ! Nem irtam volna rád viszont , mert nem az én stylusom, viszont most kivételt teszek, mivel a neved Tankcsapda !
    Aszerint csak rokonlelkek lehetünk mivel, nekem is kedvenc zenekarom !
    Ó-ó Tankcsapda Tankcsapda !!! Ó-ó Tankcsapda !!!
    Min Dzsoni az egészet unotarég, számomra sincsen reg még
    De ha kanapéból az oldalra néz, vonza mint méhet a méz
    Ezzl a müanyag élettel, egy csepp sem veszet kárba
    S Repit fel a catapult!

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó