Oldal: 23 / 30 ElsõElsõ ... 132122232425 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 115 (148) összesen

Téma: Milyen védelmi konfigurációt használsz?

  1. #111
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Jelenleg AVG van telepítve és azt használom, személy szerint meg vagyok vele elégedve.
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #112
    Legenda

    User Info Menu

    ESET Smart Security 3.0.650.0
    Kissé "ódivatú" verzió - viszont a keres? motor semmivel sem jobb a 7-es változatnál. A lényeg a vírus adatbázison van. Ez a program idáig még csak 2db vírust engedett át közel 20 év alatt. Szerintem ez nem rossz arány.
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  4. #113
    Mester

    User Info Menu

    AVG 2015
    Üdv Timar!



  5. #114
    Legenda

    User Info Menu

    Sok-sok éve már az AVG vírusirtót használom és ezidáig semmi problémám nem volt vele.Mindíg tette a dolgát és nem húzta a gépet sem.

  6. #115
    Tag

    User Info Menu

    Én vírusirtónak 360 Total Security Essential-t használom, ingyenesek között szerintem az egyik legjobb, er?s védelem, nem fogja a gépet, nem dobál reklámokat, egy hibája talán a sok téves riasztás. Egy kis kiegészít? védelemként fent van a Malwarebytes Anti-Exploit nev? program + hetente egyszer lefuttatom a Malwarebytes Anti-Malware-t. Firefox-hoz még van egy uBlock reklámblokkolóm is (persze megbízható oldalaknál kikapcsolom). Torrentezés közben nem lehet elég óvatos az ember :)
    Nem a lényeg a fontos