Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (7) összesen

Téma: 2016-eb.magyar Esély(?) Latolgatás.

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Nemsokára itt az eb.És ezzel kapcsolatban szeretném ha minél többen leírnátok ,hogy szerintetek hogyan fog a válogatott szerepelni.Az is egyfajta csoda,hogy kijutottunk,de vajon mire lesz elég a nemzeti színekben labdát rúgó játékosaink ereje ügyessége és gy?zni akarása?Ez a kialakult csoport eloszlás.:

    A 24 csapatot 6 négyes csoportba osztották. A csoportok els? két helyezettje és a négy legjobb harmadik helyezett továbbjut a nyolcaddönt?be. A nyolcaddönt?t?l egyenes kieséses rendszerben zajlik a torna, a harmadik helyért nem rendeznek mérk?zést.
    F-CSOPORT
    2016. június 14. 18.00 Ausztria–MAGYARORSZÁG Bordeaux, Matmut Atlantique
    2016. június 14. 21.00 Portugália–Izland Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard
    2016. június 18. 18.00 Izland–MAGYARORSZÁG Marseille, Stade Vélodrome
    2016. június 18. 21.00 Portugália–Ausztria Párizs, Parc des Princes
    2016. június 22. 18.00 Izland–Ausztria Saint-Denis, Stade de France
    2016. június 22. 18.00 MAGYARORSZÁG–Portugália Lyon, Stade des Lumičres



    Tehát a kérdés még adott:Szerintetek rövid részvétel várható a válogatottól,vagy esetleg tovább is léphetünk a csoportból?:).

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Tag

    User Info Menu

    Legyünk optimisták, nem olyan rossz ez a csoport :) Izland és Ausztria verhet? ha egy kicsit összeszedik magukat, Portugália mondjuk keményebb lesz, de szerintem akár még tovább is juthatunk.
    Nem a lényeg a fontos

  4. #3
    Pedálozó

    User Info Menu

    Küzdeni kell és meglesz az eredménye.Esetleg még egy pici szerencse is mellénk pártol a csoport második is meglehet.Szerintem sem olyan vészes ez a csoport.
    Üdv. guzu


  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    Persze,a remény hal meg utoljára!Elvileg nem olyan vész a csoport,de bármi történhet!Én azért drukkolok majd nekik.De jó volna valami nagy pozitív meglepi.:).

  6. #5
    Tag

    User Info Menu

    Trollkodásban szerintem világels?k vagyunk: http://lebuzz.eurosport.co.uk/polls/...uro-2016-7285/
    33 ezer szavazat nekünk, második hely lengyelek "picit" lemaradva :D Ekkora meglepi azért talán nem lesz...
    Nem a lényeg a fontos

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó