Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (16) összesen

Téma: 1st Info

  1. #11
    Just, the Doctor!

    User Info Menu

    Olyan nehéz bekerülni egy zárt torrentoldalra végülis csak több száz nCore meghívót ajánlottam fel... De hát egy értelems PM-et már nem lehet összehozni....
    “It didn’t matter where you were, if you were in a room full of books you were at least halfway home.”
    ― Lev Grossman

    “[F]or just one second, look at your life and see how perfect it is. Stop looking for the next secret door that is going to lead you to your real life. Stop waiting. This is it: there's nothing else. It's here, and you'd better decide to enjoy it or you're going to be miserable wherever you go, for the rest of your life, forever.”
    ― Lev Grossman


  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Már fent vagyok ott és nem az én világom jó meg minden de majdcsak találok egy másikat ami bejön.
    detto88

  4. #13
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    detto88 sok 1st user beregisztrált iNSANEra és meg voltak vele elégedve, gondolom ez azért is nem meglep? mert akinek CAM vagy XviD kell az hiába keresi nCOREon, f?leg azok akik xvid filmeket vagy sorozatokat töltenek, de minden estre olvastam pár 1st user által írt véleményt insaneról és meg voltak elégedve, szóval ha kell insane meghívó írhatsz nekem pm ben és szívesen meghívlak.

    nCOREt már én se nagyon használom letöltésre jó ha havi max 5 torit leszedek onnan, gyér lett a kínálat nagyon az oldalon, külföldi anyagokra meg mindig is gyenge volt nCORE én sokkal nagyobb kínálathoz vagyok szokva mint ami nCOREra felkerül, szóval külföldi anyag jobb els? kézb?l inkább.

  5. #14
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Már írok is
    detto88

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Semmi hír nincs az oldalról?