Oldal: 3 / 11 ElsõElsõ 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (53) összesen

Téma: Mûszakitorrenttanya---meghívózás Nyitva(?)

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    Így van,mint a neve is elárulja ez egy m?szaki jelleg? és erre szakosodott oldal,tehát senki ne akarjon filmeket letölteni róla.Ahhoz is id? kell,letölthessen bármit is ezenkívül úgy tudom,hogy kötelez? mindenkinek torrentet feltölteni,de nem tudom a pontos menetét ennek.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    A Provokátor

    User Info Menu

    No de az emberek többsége csak vár a sült galambra. Beírják a meghívó kérésekhez, oszt várják, hogy meghívják ?ket. XD Na az ilyenek az mtt fórumában se lesznek aktívak. Elhiszem, h lesz olyan ember aki szívesen meggy?zne ennek az ellenkez?jér?l, de kérem ne tegye mert fölösleges. Ismerem a lusta fajtátokat.




    De a legenda rangúak számára felajánlok egy mtt meghívót az alábbi témában: http://torrentek.info/index.php?thre...3/#post-419954


    Ha nem látod, kevés a rangod hozzá. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  4. #13
    Legenda

    User Info Menu

    Igaz ez egy m?szaki,technikai jelleg? szakosodott oldal.Én csak meger?siteni tudom,az oldalon filmek,sorozatok,mesék
    nincsenek.Mindenkinek kötelez? minimum 1 torrentet feltölteni.
    Egy bocsánatkérés az élet pillanatragasztója. Szinte bármit képes helyrehozni.
    (Lynn Johnston)

  5. #14
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Jó de ez hülyeség.... Ha torrentoldalra mész nagyon kevés az esély rá, hogy te ott fórumozni akarsz....
    Kényszeríteni lehet rá a tagokat és akkor azért fórumozzon, de minek? Megkapja a letöltési jogosultságát azon nyomban elfelejti, hogy van az oldalon fórum....
    Csakaposzmeh....

  6. #15
    A Provokátor

    User Info Menu

    Ha m?szaki beállítottságú a tag, az ki fog derülni a hozzászólásaiból. XD Másként hogyan tudhatnák meg? XD Tehát a staff figyelni fogja ki mit ír és hova, és ha látják, hogy a tag tényleg szakmabeli, akkor kap letöltési jogot. XD Ez éppen olyan mint mikor kitöltesz egy kér?ívet. Nem a fórum életben tartása a f? szempont XD

    Kb itt is így kaphatnak az userek komolyabb meghívókat, vagy legalább is csak így kéne kapniuk, de az kurva élet h a jöv?ben csak így fognak kapni. XD Volt egy tagunk, aki pont veled diskurált az mtt-r?l az mtt témájában. Látta ezt egy mtt tag és meghívta. Pedig a csákó már jóval azel?tt írt a meghívó kérésekhez. XD De vajuk be, ez senkit se hat meg. Egy a sok kéreget? manus közül. XD De ? a többiekkel ellentétben kinyitotta a száját, és nem csak arról rinyált, hogy jaj mennyire kell nekem az mtt és milyen régóta. XD Hanem be is bizonyította, hogy valóban szüksége van rá. Na ezt várják el ?k is a friss regesekt?l.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Oldal: 3 / 11 ElsõElsõ 12345 ... UtolsóUtolsó