Oldal: 11 / 11 ElsõElsõ ... 91011
Eredmény: 51 - 53 (53) összesen

Téma: Mûszakitorrenttanya---meghívózás Nyitva(?)

  1. #51
    A Provokátor

    User Info Menu

    Nem egyb?l a rosszra kell gondolni, és azt feltételezni mindenkir?l, hogy minden amit tesz csupán a saját érdekeit szolgálja. Tudom jól, hogy sok az alja oldal, meg a nyerészked? kretén. És amíg én els?sorban mások örömére csinálom az oldalt teljesen jogosan nézem le ezeket az embereket/oldalakat!

    Ha ezek után meg valaki a sok fostalicska oldal egy lapon említ minket egy hozzászólásban, abba én sajnos semmilyen el?nyt vagy pozitívumot nem tudok felfedezni XD

    A régi oldalakat még a régi értékek vezérlik. T?lem a feje tetejére is állhat a világ, szólhat a többi fórum a lehúzásról (Már úgy is arról szólnak) itt ez akkor sem lesz divat.

    Jó közösségben lenni, beszélgetni, az id?nket együtt eltölteni. Ezt egy kripta oldalon nem teheted meg. És ahhoz, hogy egy oldal ne halljon ki bizony aktívnak kell lenni.

    Nem én leszek gazdagabb vagy több annál ha írsz, hanem te. Majd rá jössz. (vagy nem XD)
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #52
    Tag

    User Info Menu

    Idézet Dark Angel, post: 419946, member: 1 eredeti hozzászólása
    No de az emberek többsége csak vár a sült galambra. Beírják a meghívó kérésekhez, oszt várják, hogy meghívják ?ket. XD Na az ilyenek az mtt fórumában se lesznek aktívak. Elhiszem, h lesz olyan ember aki szívesen meggy?zne ennek az ellenkez?jér?l, de kérem ne tegye mert fölösleges. Ismerem a lusta fajtátokat.




    De a legenda rangúak számára felajánlok egy mtt meghívót az alábbi témában: http://torrentek.info/index.php?threads/m?szakitorrenttanya.230933/#post-419954


    Ha nem látod, kevés a rangod hozzá. XD
    Nem látom. :P
    De ha kevés lenne a meghívód és úgy ítéled meg hogy valaki itt megérdemli azt a meghívót, és be akar kerülni akkor írd meg nekem privátban az emailcímét, és küldök rá meghívót.

    Az én két szabad meghívóm is felajánlom.

    --------------------------------

    Régen is bemutatkozó szöveget kellet írni. Meg még talán fényképet is, 3000 tag lehet és nem véletlenül annyi az annyi.

    Feltölteni sem egyszer?, utoljára már szakkönyveket sem fogadtak el ha nem adott m?szaki témába vágott. Hiába voltak témába vágó régi feltöltések. De ha otthon nem is a helyi könyvtárban biztos van olyan régi m?szaki könyv ami beszkennelhet? és feltölthet?.

    Alapvet?en jó oldal és megéri dolgozni egy kicsit a bejutásért.
    Online Stratégiai pénzkivonós játék: [URL='http://meghivocsere-try.eu/mlgame.hu/?state=register_simple_new&f=77550&server=miner_hu_1']mlgame.hu/?state=register_simple_new&f=77550&server=miner_hu_1[/URL]

  4. #53
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ennek köszönhetõen én is bejutottam. Szerencsés volt, aki kapott és még szerencsésebb, aki újonc is lett.

Oldal: 11 / 11 ElsõElsõ ... 91011