Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (20) összesen

Téma: Estone

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Ezt a fórumot a Estone oldalról való beszélgetésre és annak értékelésére használhatjátok.

    Az alábbi pontok alapján értékeljétek:

    1.Sebesség: 5/
    2.Tartalom: 5/
    3.Kinézet: 5/
    4.Közösség: 5/
    5.Staff: 5/
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Még csak most jött létre de így els?re.

    1.Sebesség: 5/5 Nekem gyors az oldal. És letölteni is annyival tölt le amit bír a netem.
    2.Tartalom: 5/4 Ami nekem kell az szinte minden rajta van.
    3.Kinézet: 5/ 5 Nekem nagyon tetszik.
    4.Közösség: 5/5 Jó fejek.
    5.Staff: 5/5 Már segítettek is nekem.

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Els? benyomás az oldalról.

    1.Sebesség: 5/5 Nekem gyenge a netem.Gyors az oldal.
    2.Tartalom: 5/5 Szinte minden fenn van rajta.Sokszin? tartalom.
    3.Kinézet: 5/5 Nekem tetszik a kinézete is.Gondolom majd kés?bb lesz más háttér is.
    4.Közösség: 5/5 Nagyon jó.Barátságos emberek.
    5.Staff: 5/5 Gyorsak nekem is már segítettek.
    Egy bocsánatkérés az élet pillanatragasztója. Szinte bármit képes helyrehozni.
    (Lynn Johnston)

  5. #4
    Moderátor

    User Info Menu

    1.Sebesség: 5/5 most elindított torrentek is nagyon szépen jönnek lefelé
    2.Tartalom: 5/
    5 ezidáig OK a tartalom
    3.Kinézet: 5/
    3 számomra semmi extra
    4.Közösség: 5/
    - id?vel kiderül
    5.Staff: 5/-
    nem sokat szoktam ezen csoportal kommunikálni.
    [I][SIZE=3][B]Vincere non č importante,č l'unica cosa che conta[/B][/SIZE][/I]

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    1. Sebesség: 5/5 Nagyon jó. Többet teljesít, mint letöltési sebességem.
    2.Tartalom: 5/5 Számomra ez az oldal kincsnek t?nik (régi-régi BeLoad volt az aranybánya) / a XiDER meg az, ami a bilódon nem volt.
    3.Kinézet: 5/ 5 Minimal koncepciós. Semmi zavaró közhely vagy reklám (ez utóbbi mindkét oldal kiváló öröksége). Számomra egyszer?en és nagyszer?en használható. Nekem nagyon is bejön! .,,.,
    4.Közösség: 5/5 Kiváló. Volt olyan nagyjából 1-2 éve, hogy távoli asztal táv-segítséggel segítettek torrent feltöltésében, ami nem akart sikerülni. Akkor is segít?készek voltak, mint ahogyan most is!
    5.Staff: 5/5 Kiváló ember. Úgy vélem, hogy nagyon sok munkát és id?t fektetett a két oldal egyesülésébe. Szerintem megérdemelne egy kisebb fajta kitüntetést! Mivel gondom még nem volt a friss oldalon, így megkeresésére részemr?l még nem került sor - viszont nem látok az oldalon "ricsajt" imily-amoly dolgok miatt. Tehát a site teszi a dolgát...
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó