Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (21) összesen

Téma: 32 Bit Vs. 64 Bit??

  1. #1
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ezt az újj topicot azért nyitottam,mert szeretném tudni ki mit gondol értékeli a 32 VS. 64 Bites Op rendszer a jobb? Ez nekem is segitség lenne picit,mert szeretnék váltani,de nem tudom érdemes-e nekem most 32 bites Op Rendszerem van Windows 7 Ultimate!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    32 bit vagy 64 bit

    Hello!
    Én nem vagyok nagy PC Genius, de a saját véleményemet szívesen elmondom nektek. Sokáig én is ezen dilemmáztam, végülis senki nem adott nekem értelmes választ. A microsoft hivatalos oldalán egész korrekt leírást lehet err?l találni. Végül is én feltettem a 64 Bit-es Windows 7 Professional Op. rendszert. Állítólag gyorsabb a gép, ha a processzorod 64 Bit-re képes és 64 Bites op. rendszert raksz fel. Hát én nem éreztem változást. Csak anyit hogy amelyik program nincs 64 Bitre írva (van ilyen) azt végül is egy külön Program Files (x86) mappából 32 bit alól próbálja meg futtatni. Na ehhez viszont nem mindig jó a futtató környezet, ezért nekem legalábbis okozott néhány kellemetlen percet, ugyhogy visszatértem 32 Bitre és szerintem tök mindegy milyen a rendszer, semi változást nem érzékeltem. Ha valaki szerint totális hülyeséget írtam azt megértem, mondatm az elején nem értek hozzá, csak vélemény.
    <center> </center>

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    32VS64

    Sziasztok!

    Nos nagy szakértö én sem vagyok ; Véleményem - az attol is függ ki mire használja a gépet !

    Ha csak normális netezés stb ... akkor felesleges a 64 szerintem változást akkor észlelsz ha pl komolyabb pc játékokat játszol ..grafik/hang stb ezeknél biztosan van változás de ezekhez persze kell a megfelelö kép-hangkártya is ami persze nem olcso!
    Szinte minden hónapban új pc játékot dobnak a piacra amikhez nagyon komoly számitogép is kell ha azt vesszük akár minden hónapban lehetne fejleszteni ... pénzrablok !

    A mindennapi használatra elég a 32 sztem !

  5. #4
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    64vs32

    Szia! Részben igaza van az el?z? kommentesnek joker..nek :),ám a 64bit nem is ezért van hanem hogy 3,5gb mamóriánál több ramot is tudj használni..
    Olvastam olyat hogy ha 1gbos a VGA-d és pl4gb os a memóriád, akor
    el?ször is látja az 1gb vga-t és csak utána a memóriát (akkor csak 2.5gb rammod lesz)32bites rendszernél :) .Ezt énis olvastam ,nem is kevés helyen de nemtudom hogy igaz e..Én 64-bitet használok mivel kell a memória :)
    Dragon Ball Fan!!!

  6. #5
    Mester

    User Info Menu

    32 bit vagy 64 bit-re

    Szia!

    Nem írtál hülyeséget, az én tapasztalatom ugyanez a 64 bittel. ;)
    [IMG]http://img.index.hu/imgfrm/5/5/9/0/BNR_0002045590.gif[/IMG]

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó