Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (21) összesen

Téma: 32 Bit Vs. 64 Bit??

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    Az els? nagy eldönt? szempont, ahogy azt már Arpiextra írta, a rendszermemória mérete. A 32 bites rendszer nem tud csak 4GB-ot címezni, mivel a memóriakezelésnél egyéb dolgok is beleszólnak ebb?l lesz a 3,5 GB.
    Az én véleményem, hogy Win7-t?l felfelé a 4GB a minimum, ha játszol is a gépen. A kényelmes használathoz 8GB-ot szoktam ajánlani. Az évek alatt megtanultam, hogy jobb "készre" összerakni egy gépet, az utólagos cserék, b?vítések nehézkesek és kevésbé kifizet?d?ek.
    Amit érdemes tudni még, hogy a 32 bites oprendszer tiszta telepítéssel 7-800 MB-ot kapásból elvesz a rendszermemóriából, míg a 64 bitesnél ez már meghaladja az 1,2 GB-ot is.
    Nagyon sok programnak a mai napig csak 32 bites változata van, ezek emulált környezetben futnak. Én eddig nem tapasztaltam problémát 32 bites programok futtatásakor.
    Még egy lényeges dolog, hogy a 64 bites rendszernél végre eleresztették a kompatibilitást a 16 bites programokkal szemben, ett?l stabilabb. Mániákus játékkedvel?ként emiatt régebbi játékaim nem futnak ezen a rendszeren. Legtöbbször nem is a játékkal van a gond, azok 32 bitesek, hanem a telepít?, melyb?l a 16 bitest használálta sok játékfejleszt? évekig.
    Janus

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Nekem mindegy, hogy melyik fut.

  4. #13
    Legenda

    User Info Menu

    Egyértelmű hogy a 64 bit.

  5. #14
    Bitsite

    User Info Menu

    Idézet Tiger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem mindegy, hogy melyik fut.
    Dehogy mindegy, nem kis különbség van a kettő közt - érdemes utánaolvasni.
    "nem mindegy csapba szarni, vagy szarba csapni" ...

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Idézet Tankcsapda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehogy mindegy, nem kis különbség van a kettő közt - érdemes utánaolvasni.
    "nem mindegy csapba szarni, vagy szarba csapni" ...
    Majd utána olvasok, nekem a hónap elejéig windows 7 64-bit volt, a hónap elejétől windows 7 32-bit van a gépemen és nem tűnt fel semmi ami más lenne. Ezért írtam azt, hogy nekem mindegy.