Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 36 - 39 (39) összesen

Téma: Szerintetek Visszatér Még Az 1st Torrent?

  1. #36
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Néha egy kis morzsát elszórhatnának hogy visszatérnek e. Vagy hogy véglegesen kimondani hogy vége. Sokan várnak rájuk és napról napra egyre több felhasználót vesztenek. De sok embernek egy kis fénysugár is elég lenne hogy, ne nézzen másik oldal felé. És türelmesen várnának tovább.
    detto88

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #37
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    én nem akarok illúzió romboló lenni de ha netán mondjuk januárban visszatérne 1st az már 3 hónapos kiesés minimum, addigra már az userek felét elvesztette az oldal de minimum a torrentek fele inaktív lenne és peer kapcsolatok terén is szerintem max a 1/3 -ára esne vissza az oldal, szóval már nem teljesen az az 1st térne vissza mint amire sokan számítanak.
    és így sokan csalódnának, én nem hiszek a hangyákban, sztem pontosan ugyan úgy t?nt el 1st mint ahogy anno Beload vagy SWZ, a NAV után már senkinek sincs kedve rizikózni és ez érthet? is.

  4. #38
    Mester

    User Info Menu

    Igen,a rend?rség se kis kutya,na de a nav az más kérdés,ha nav razziát tartott,akkor nem biztos hogy csak a torrent érdekelte ?ket úgy isten igazán.
    Metál örök és elpusztíthatatlan!

  5. #39
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    óóó a matek megint...valószín?ség szám ... http://www.tankonyvtar.hu/hu/tartalo...3/ch01s03.html ez a te oldalad...Sose lesz ugyanaz az oldal már,de elfogadja mindenki a változást (azt hiszem) csak legyen már róla valami Bels? infó....
    amim van ingyen adom hisz nagy részét én is így kaptam

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678