Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (31) összesen

Téma: Tudni illik,hogy mit és hogyan illik

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Tudni illik,hogy mit és hogyan illik

    Többen vagyunk akik ismerik az illemet,de közülük sokan vagyunk akik nem mindent vagy nem ugy ismerik az illemet ahogy más ismeri.
    A nagykönyvbe levan irva hogy mit és hogyan illik.
    De egymástol is tanulhatunk esetleg megismerhetjük,ki hogy és menyit tartbe az illem szabályokbol.
    SLJKopasz

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Leszek én az elsö

    Leszek én az elsö,ha bemész az ajton a partnered elöre engeded vagy mutatod neki az utat és te mész elöl?
    SLJKopasz

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Ha vitába

    Ha vitába keveredsz mi a határ ameddig szabad vagy illemtudoan elmész az igazadért?
    SLJKopasz

  5. #4
    Pedálozó

    User Info Menu

    re-Leszek én az elsö

    Sziasztok!
    Bár nem néztem utána,de szórakozóhelyen én megyek be elsőnek,de színház,mozi vagy egy normális étteremben,és egyéb helyeken(pl lépcsö :)) engedem a partnerem előre!
    Üdv. guzu


  6. #5
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    bemenetel

    A hagyományos illem szerint befelé mi (férfiak) megyünk be először, aminek az oka mindösszesen annyi, hogy a helyzetet mi gyorsabban fel tudjuk mérni, és ha a hely valamilyen oknál fogva nem megfelelő (veszélyes, verekedés van, stb.) akkor mi kapjuk az első pofont. Illetve, hogy ha éppen olyan az idő, pl. tél van, akkor a partnerünk minél kevesebb időt töltsön el felöltözve meleg helyen, nehogy bemelegedjen...

    Kvázi, addig is a testünkkel védjük a partnerünket, illetve vigyázunk az egészségére.

    Kifelé ugyanezen okoknál fogva a (hölgy) partnerünket engedjük előre, mielőbb ki tudjon menni, ha veszélyessé válik a helyzet, illetve kevesebb időt töltsön el benn felöltözve a melegben.

    Ugyanennek a kérdésnek a folyománya szokott lenni, hogy ki veszi le előtt/fel a kabátot. Ennek is teljesen a fentiekkel egyező logikája van. Bemenetel után a (hölgy) partnerről segítem le a kabátot, nehogy bemelegedjen, kifelé én (férfi) veszem fel először a kabátot, hogy a (hölgy) partnerem ne melegedjen be, amíg én öltözködöm.
    mckolly

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó