Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (6) összesen

Téma: Kell Egyáltalán Még Valakinek Windowsos Telefon?

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    A Microsoft negyedéves üzleti jelentéséb?l kiderül, hogy igencsak rosszul teljesített a vállalat telefonos részlege.


    Forrás

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    A windows teló a jöv?.

  4. #3
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Kutyának se! Isten ments a Windows telefonoktól de az Apple -tõl is. Komolyan. Inkább egy komolyabb Androidos telefon. Azt is azonnal feltörni rootolni, és az összes gyári Androidot törölni róla, unlockolni a bootloadert, TWRP és fõzött ROM -ot felrakni. Teljesen testre szabva a nyerõ. Utána komolyan nem függsz senkitõl és semmitõl. A telefon évekig, évtizedekig(!) használható és gyors. Ja, és kártya függetleníteni is a chipet a telfeonban. Tudom, ezt nem szereti hallani egyik üzletember se, de õk a nép butaságából élõsködnek. Hát rajtam ne élõsködjenek, köszi.

  5. #4
    Felhasználó (50 hozzászólás kell a tag ranghoz)

    User Info Menu

    Szerintem jó kis telefonok voltak, használtam egy ideig. Kár hogy még idén megszûnik a támogatása, pedig lehetett volna kihozni belõle érdekes dolgokat. Szerintem ott bukott meg az egész, hogy az alkalmazás fejlesztõknek nem volt nagy motiváció, ezért kevés lett az alkalmazáskínálat a versenytársakkal szemben, és így eggyel több indok a WP ellen, kevesebben vettek, ami még egy indok lett a fejlesztõknek, hogy nem kell erre a platformra is alkalmazást írni. Ezzel belekerült az ördögi körbe, ami végül is a wp bukásához vezetett.

    Az elõzõre pedig csak annyit, hogy a mai világban teljesen mindegy mit csinálsz, szinte minden visszakövethetõ, lenyomozható. Persze, lehet ez ellen védekezni, de egy normál felhasználónak nem biztos hogy sok köze van a rootoláshoz

  6. #5
    Felhasználó (50 hozzászólás kell a tag ranghoz)

    User Info Menu

    Volt, de soha többé

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó