Oldal: 2 / 2 ElsõElsõ 12
Eredmény: 6 - 10 (10) összesen

Téma: A Meghívó Felel?sséggel Tartozik A Meghívottért! - De Mit Is Takar Ez?

  1. #6
    Legenda

    User Info Menu

    Ez a microbit oldal volt.:)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    A Provokátor

    User Info Menu

    Üdv Her! A favágás a külföldi oldalak bizonyos rétegeire jellemz?. Nem tudok arról, hogy magyar oldalon ilyen lett volna. A hunok sokkal éln?z?bbek az emberekkel.

    A példa amit említettem, az konkrétan a ScienceHD-n esett meg. De repültem már a Sinderella oldalról is ezért. XD De ezen kívül még vannak jó páran, akik alkalmazzák ezt a kissé túlzó, ám de roppant elrettent? eljárást XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  4. #8
    Legenda

    User Info Menu

    meghívás miatt könny? bajba kerülni
    én statisztikát kérek több oldalról általában

  5. #9
    Tag

    User Info Menu

    Eddig Két tucat magra meghívottam közül 8 törölt felhasználó van és senki nem szólt semmit. Máshol sem történt ezt végett balhé velem.

    Általában a különféle cserefórumokon ezért hívják fel a figyelmet arra, hogy ne osztogass hívót/accot 1-2 napos ismeretlen emberkéknek + koldusoknak és ha számodra kedves oldalról van szó, akkor kérj el?tte referenciát másik emberkékt?l...holott a kett? között nem sok korreláció van, ismertem anno egy kollégát aki több hónapja / éve tagja volt bizonyos fórumoknak és állítólag 15 BH accot harácsolt össze...(bár lehet hogy ez is csak urban legend...) s?t olyanokat is láttam akik meghívót kértek majd RM-el tesztelték az oldalt...és olyanokat is akik miután beregeltek az oldalra, csak szimplán beugattak a staffnak majd ?k bannolva, a meghívójuk bannolva v. warnolva lett. Láttam amat?r trader-eket és tradervadászokat...a popszakma már csak ilyen.
    Ezüstpenge...az igazi!

  6. #10
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Engem csak az nCore a bH és az MTT érdekel. Ide ezekre az oldalakra csak nagyon ritkán hivok meg embereket. Eddig még nem kaptam büntetést a meghívottaim miatt.

Oldal: 2 / 2 ElsõElsõ 12