Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (88) összesen

Téma: Melyik a kedvenc focicsapatod?

  1. #11
    Guest
    Na ná

    Még szép!és még tippem is van: x :)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #12
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Foci

    Azt hiszem az Avatar-ból kiderül melyik az én csapatom,... :D
    de ha valaki nem látná:
    Forza JUVENTUS.... :love:
    Már a 90évek elejét?l a kedvenc külföldi csapatom,Közben BL-t nyertek 3dönt?t vesztettek... :((
    de megnyerték az európai szuperkupát és a világkupát is.
    Olaszország legtöbb bajnoki címével rendelkez? csapata!
    Több aranylabdást is adtak már a világnak:Platini,Zidane,Nedved. :D
    Szerintem a legjobb bajnokság az Olasz!
    Mást nem is nagyon szeretek,esetleg a Spanyolt.
    Az angol focit kimondottan útálom(bocsánat attól aki szereti,nekem nagyon nem jön be)
    Magyar csapatom már 89-óta a BP.Honvéd.
    A Magyar válogatottat is szeretem nézni,és hiszem,hogy egyszer mi is odaérünk ahol a helyünk lenne... ;)
    A legjobb focista szerintem természetesen Del Piero(Juventus) 37évesen még mindig kiváló formában van és soha nem hagyta el a klubbját a Juventust(19éve focizik ott) még amikor nehéz helyzetben voltak akkor is maradt tette a dolgát: focizott és gólokat l?tt...
    És ez tiszteletre méltó,szerintem.
    Videóval a b?ség zavarában vagyok ilyenkor de talán ez a 96-os európai szuperkupa odavágóját ajánlom ahol a frissen Bl-t nyert Juve a Psg-hez látogatott és idegenben 6-1-re lelépte az UEFA kupa gy?ztest ezzel el is döntve a visszavágót...

  4. #13
    Mester

    User Info Menu

    juve

    Anubis36 wrote: Azt hiszem az Avatar-ból kiderül melyik az én csapatom,... :D
    de ha valaki nem látná:
    Forza JUVENTUS.... :love:
    Már a 90évek elejét?l a kedvenc külföldi csapatom,Közben BL-t nyertek 3dönt?t vesztettek... :((
    de megnyerték az európai szuperkupát és a világkupát is.
    Olaszország legtöbb bajnoki címével rendelkez? csapata!
    Több aranylabdást is adtak már a világnak:Platini,Zidane,Nedved. :D
    Szerintem a legjobb bajnokság az Olasz!
    Mást nem is nagyon szeretek,esetleg a Spanyolt.
    Az angol focit kimondottan útálom(bocsánat attól aki szereti,nekem nagyon nem jön be)
    Magyar csapatom már 89-óta a BP.Honvéd.
    A Magyar válogatottat is szeretem nézni,és hiszem,hogy egyszer mi is odaérünk ahol a helyünk lenne... ;)
    A legjobb focista szerintem természetesen Del Piero(Juventus) 37évesen még mindig kiváló formában van és soha nem hagyta el a klubbját a Juventust(19éve focizik ott) még amikor nehéz helyzetben voltak akkor is maradt tette a dolgát: focizott és gólokat l?tt...
    És ez tiszteletre méltó,szerintem.
    Videóval a b?ség zavarában vagyok ilyenkor de talán ez a 96-os európai szuperkupa odavágóját ajánlom ahol a frissen Bl-t nyert Juve a Psg-hez látogatott és idegenben 6-1-re lelépte az UEFA kupa gy?ztest ezzel el is döntve a visszavágót...
    Nagyon örülök, hogy egy Juventus rajongót is üdvözölhetek itt a fórumon :D Nekem csak egyetlen kedvenc csapatom van és az a Juve!!! :D
    Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs.

  5. #14
    Mester

    User Info Menu

    foci

    Nekem az egyetlen a Juventus. Én kiskoromban szerettem focizni de sosem szurkoltam egy csapatnak sem. Aztán megkaptam az els? videó játékomat, mellé egy focis játékkal. Kiválasztotta az akkor leger?sebbnek t?n? csapatot :D (sokat hezitáltam, hogy a menedzselést a milánnal interren vagy a juvéval kezdjem) Aztán eszembe jutott, hogy hallottam valami Buffonról, Del piero-ról meg Nedvedr?l, és rájuk esett a választásom.
    (Tudom elég gyerekes, hogy miért ?ket választottam de hát ilyen vicces az élet. )

    Igazi szurkolóvá emlékeim szerint a 2006-os Vb-n lettem juve szurkolóvá. Láttam, hogy a fél olasz csapat is juvés és beleszerettem :D. (Éreztem, hogy a juventusos Trezeguet kihagyja a 11-est a VB dönt?ben). Na én a kizárás évében váltam valódi Juventus szurkolóvá.

    Tudom, hogy az olasz liga nem a leger?sebb, de egyszer?en valamiért jobban végig tudok nézni egy Catania-Chievo mérk?zést, mint egy Barcelona-Real Madridot. Valószín?leg ez az én egyedi bolondságom :D

    Legjobb játékosnak jelenleg nem tudok senkit se mondani aki tudásával, példamutatásával, klubh?ségével, tehetségével együtt a legjobb lenne.
    Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs.

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Aki a fradit

    faust10 wrote: Hát ha igy belevágtál akkor....

    Egy csapatnak szurkolok igazán az pedig a Ferencváros.
    Szimpátiám nem újkelet? hanem hosszú hosszú évek óta tartó mánia.
    Mérközésre már nem járok de akkor is csak nekik szurkolok.

    Ui: Hajrá Fradi
    Aki a Fradit szereti rossz ember nem lehet :) Tudtok is mindent kinek szurkolok :D