Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (88) összesen

Téma: Melyik a kedvenc focicsapatod?

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    Pár lehetséges beszélgetni való a témában:

    Melyik a kedvenc csapatod? Miért? Mióta?
    Melyik a kedvenc ligád és szerinted melyik a leger?sebb?
    Van olyan, hogy magyar foci?
    Ki a világ legjobb focistája?
    Van egy érdekes videód, mutasd!

    És amihez kedvetek van!
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Mester

    User Info Menu

    foci

    Akkor, hogy meghozzam a kedveteket a témához, itt egy kis vitaindító. Van egy gyanúm, hogy sokan vannak itt igaz drukkerek, markáns véleménnyel.

    Írok hát pár sort témaindítónak magamról.

    Csak angol focit és BL-t nézek heti rendszerességgel, az Arsenalnak szurkolok 10-11 éves korom óta (több mint egy évtizede :) ). Kétségtelenül a PL Eurpóba legjobb bajnoksága, akárki akármit mond ;)
    A spanyol bajnokságot egy nagy kamunak tartom, az egész egy nagy színház, már évek óta, pedig pár éve egész élvezhet? volt, amikor nem akartak a játékosok minden test-test elleni küzdelem után meghalni (lásd a mai Barca). C.Rondaldo egy köcsög, de a játékát sokkal jobban szeretem Messiénél.
    Az olasz és német focival nincs bajom, csak kevésbé találom érdekesnek, mint az angolt. Magyar fociról sajnos rég nem hallottam.

    Amit gy?lölök a barca és hasonlók m?esései mellett a divatdrukkerség és az arab sejkek. Nem bírom azokat, akik 6 éve a Bayern-nek, 5 éve a MU-nak, 3 éve a Real-nak, 1 éve pedig a Barcának szurkolnak, mindig épp Európa topcsapaténak. Most épp mindenki barcás, de jó...Akkor inkább mondd azt, hogy a nyertesnek szurkolsz, az is jobban hangzik.
    A sejkek meg vásárolják már fel a saját s*ggüket, kiélezett párharcokat tesznek tönkre a százmillióikkal.

    Szerintem egy igaz szurkoló egy bajnokság egy csapatának szurkol, aki azt mondja, hogy a német kedvencem a Dortmund, a magyar a Fradi a francia meg a PSG az nem szurkoló, csak szimpatizáns pár csapattal, nagy különbség.

    Ja és miel?tt kifelejtem, még lelkesen amat?rködöm is kinn a kispályán, mint befejez? vagy irányító ember.

    Remélem van akinél levertem a biztosítékot és kedvet kaptok a témához :)
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Golyórúgás

    Sziasztok!

    -Én szeretem a focit akkor én most férfi vagyok?
    Szeretem a focit, mert miért ne lehetne bárki rajongója egy játéknak, ahol 22 feln?tt ember egy kis b?rgolyót vagy épp egymást rugdalja a szép zöld gyepen.
    -Én igenis szeretem a focit!
    Bár a sörért annyira nem vagyok oda, ezért meccsnézés helyett valami mást csinálok!
    -Tévedés ne essék, én szeretem a focit! De azért sport is van a világon!

  5. #4
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Foci

    Hát ha igy belevágtál akkor....

    Egy csapatnak szurkolok igazán az pedig a Ferencváros.
    Szimpátiám nem újkelet? hanem hosszú hosszú évek óta tartó mánia.
    Mérközésre már nem járok de akkor is csak nekik szurkolok.

    Ui: Hajrá Fradi

  6. #5
    Mester

    User Info Menu

    magyar foci ide oda

    Magyar foci ide oda, de amikor szám?zték ?ket az NB1-b?l pár éve az nekem is rosszul esett..
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó