Oldal: 1 / 574 1231151101501 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (2866) összesen

Téma: Dühöngõ

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Dühöngõ

    Sziasztok! Ha valami feldühített, itt kiadhatjátok magatokból! Káromkodni, trágárkodni itt nem tilos, de a személyeskedés itt is az!
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    Lehet hogy most dühb?l írók,és nem lesz valami szép iromány,de most perpillanat nem érdekel.A klikkesedésr?l párszót.egyszer leírtam a véleményemet,most megteszem újból.****ra nem érdekel,hogy itt az oldalon m?ködik keresztapa és gyerekei és hozzá csatlakoztak többiek is,legyen!tisztelet azoknak akik idáig ezt nem tették meg.Én nem akarók hozzájuk tartozni,és pedig azért nem,mert nem szeretem ha valaki megakarja határozni,hogy én hogyan viselkedjek.A hierarchia m?ködhet,de nem itt a fórumban szerintem.És ha van itt az oldalon,olyan akinek nem tetszik az hogy itt vagyok,és ha van aki ismeri a kis f?nököt,vagy az Admint,mert a barátja,az nyugodtan írjon,hogy vágjanak ki a ****ba.

  4. #3
    Mester

    User Info Menu

    Keresztgyerek

    Jaj ugyan ne izélj már te egy nagyon jo tagja vagy ennek az oldalnak én igen keresztgyerek vagyok de ez egy nagy poén hülyéskedésb?l kértünk ilyen kitalált rangokat nem értem miért rossz ez de ez nem jogosít fel senkit h többnek érezze magát akár egy tagocska rangba lev?nél te igenis nagyon fontos tagja vagy ennek az oldalnak!!! Nekem ez a véleményem nem értem h mi zavar h igy kikeltél magadból!? :| ;)
    :P

  5. #4
    Guest
    Triad12

    Triad12 wrote: Lehet hogy most dühb?l írók,és nem lesz valami szép iromány,de most perpillanat nem érdekel.A klikkesedésr?l párszót.egyszer leírtam a véleményemet,most megteszem újból.Kurvára nem érdekel,hogy itt az oldalon m?ködik keresztapa és gyerekei és hozzá csatlakoztak többiek is,legyen!tisztelet azoknak akik idáig ezt nem tették meg.Én nem akarók hozzájuk tartozni,és pedig azért nem,mert nem szeretem ha valaki megakarja határozni,hogy én hogyan viselkedjek.A hierarchia m?ködhet,de nem itt a fórumban szerintem.És ha van itt az oldalon,olyan akinek nem tetszik az hogy itt vagyok,és ha van aki ismeri a kis f?nököt,vagy az Admint,mert a barátja,az nyugodtan írjon,hogy vágjanak ki a fa..ba.
    Tiszteletem!

    Nekem nincs itt senkim,nem ismerem a f?nököt,egy egyszer? felhasználó vagyok mint te,csak azért írtam tegnap,hogy lehet csak köszi akart lenni,mert a lányom is használja,nem kioktatni,vagy beleszólni akarok a dolgodba,csak leírtam tegnap amit gondoltam,de elnézésedet kérem az itteni írásom által is,ígérem nem teszem többet.

  6. #5
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Keresztgyerek

    BAJNOK wrote:
    Triad12 wrote:
    Lehet hogy most dühb?l írók,és nem lesz valami szép iromány,de most perpillanat nem érdekel.A klikkesedésr?l párszót.egyszer leírtam a véleményemet,most megteszem újból.Kurvára nem érdekel,hogy itt az oldalon m?ködik keresztapa és gyerekei és hozzá csatlakoztak többiek is,legyen!tisztelet azoknak akik idáig ezt nem tették meg.Én nem akarók hozzájuk tartozni,és pedig azért nem,mert nem szeretem ha valaki megakarja határozni,hogy én hogyan viselkedjek.A hierarchia m?ködhet,de nem itt a fórumban szerintem.És ha van itt az oldalon,olyan akinek nem tetszik az hogy itt vagyok,és ha van aki ismeri a kis f?nököt,vagy az Admint,mert a barátja,az nyugodtan írjon,hogy vágjanak ki a fa..ba.
    Tiszteletem!

    Nekem nincs itt senkim,nem ismerem a f?nököt,egy egyszer? felhasználó vagyok mint te,csak azért írtam tegnap,hogy lehet csak köszi akart lenni,mert a lányom is használja,nem kioktatni,vagy beleszólni akarok a dolgodba,csak leírtam tegnap amit gondoltam,de elnézésedet kérem az itteni írásom által is,ígérem nem teszem többet.
    A gond az hogy nem tudom mi a baj nem bántottunk és nem keztünk ki senkit.Amit te nem mondhacc el magadrol gondolok faust10 re és még sorolhatnám.Most mi jövünk? Nem értem beszez?t se mért magyarázkodik neked nincs mit megmagyarázni mert nem bántottunk téged!Azt Meg hogy a barátságunkrol sipibával vagy akikkel közelebb kerültünk és jol tugyuk magunkat érezni err?l semmi jogod véleményt alkotni!De amugy inent?l a véleményed le***om.