Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen

Téma: Majomparádé, Microbit, Transfer

  1. #21
    Guest
    Maki és a jóakaró...

    vaya wrote: https://www.facebook.com/note.php?note_id=137814939670669
    Több ember, akinek adok a szavára azt tanácsolta, nem érdemes leereszkedni a szintedre, és felhívom a figyelmed, nem csak makisokról beszélek, sok oldal tagja, staffja, fórumozók véleménye ez, a legnagyobb gond, hogy téged a saját oldaladon sem szerettek, szeretnek, és hidd el, ez az ottani staff véleménye is! Tehát, ebben a fórumban, én többet nem reagálok, s?t a sajátomban sem az ilyen tartalmú üzenetekre. Neked pedig egy jó tanács, összeraktam a rólad alkotott képet, amiben sokan segíttettek az elmúlt napok során, sok saját oldali ismer?söd is, meglep?dnél kik is, ha engem ennyi ember utálna, vagy negatív véleménnyel lennének rólam, mert sajnos, jót nem nagyon mondott senki, bizony én elgondolkodnék rajta, valamit igen nem jól csinálok!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #22
    Legenda

    User Info Menu

    BORZALOM

    https://www.facebook.com/note.php?note_id=137814939670669 Ez ami itt megy már gusztustalan. olvasgatok és gondolkozok ma tanult okos fiatalemberek nem szégyenlik magukat mikor ilyen irományokat megjelentetnek.én 62 éves nyugdíjas sokat megéltem. tudom a negatív reklám is hozhat pozitív dolgokat. de ez már nem reklám hanem egy gusztustalan támadás . szerintem még pár jól irányzott cikk vaya részér?l és az oldalnak kell fizetni hogy regizzen valaki. nekem eddig se volt szimpatikus az oldal valótlan számokon alapuló statisztikája. szerintem jobban járnának ha hagynák békén egymást a makinak sok sikert a másiknak kívánom nézzék meg a BeLoad ot és talán ha követik példájukat nem kell lakat ajtóra lehet egy jól m?köd? oldal .

  4. #23
    Mester

    User Info Menu

    SZÖRNY?

    oldsipi50 wrote: https://www.facebook.com/note.php?note_id=137814939670669 Ez ami itt megy már gusztustalan. olvasgatok és gondolkozok ma tanult okos fiatalemberek nem szégyenlik magukat mikor ilyen irományokat megjelentetnek.én 62 éves nyugdíjas sokat megéltem. tudom a negatív reklám is hozhat pozitív dolgokat. de ez már nem reklám hanem egy gusztustalan támadás . szerintem még pár jól irányzott cikk vaya részér?l és az oldalnak kell fizetni hogy regizzen valaki. nekem eddig se volt szimpatikus az oldal valótlan számokon alapuló statisztikája. szerintem jobban járnának ha hagynák békén egymást a makinak sok sikert a másiknak kívánom nézzék meg a BeLoad ot és talán ha követik példájukat nem kell lakat ajtóra lehet egy jól m?köd? oldal .
    Tökéletesen egyet értek veled nekem eddig semmi bajom nem volt a microbitel de ez a negatív szöveg ami megy a majom irányába minden határon túlmegy!!!! SZÖRNY?
    :P

  5. #24
    Guest
    Keresd fel Orvosodat Gyógyszerészedet

    Basszus elolvastam ennek a vaya con dios beírását,a Facebook-on.Szerintem ezt a tagod még orvos nem látta,pedig lehet hogy nem is lenne annyira reménytelen esett.

  6. #25
    Mester

    User Info Menu

    Fagyasztás

    A felek leírhatták véleményüket, túl sok jó nem származhat már ebb?l a topicból, mivel mindkét fél kifejtette, hogy nem kívánja tovább ezt az ügyet itt forszírozni, ezért fagyasztom a témát, olvasásra megmarad.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345