Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (158) összesen

Téma: Mennyi feltöltést ér meg szerinted?

  1. #1
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Sziasztok.
    A véleményetekre lennék kíváncsi,illetve egyfajta felmérést indítanék:
    A dolog onnan indul,hogy hirdetek egy NC acc-ot és több emailt is kapok ahol sokalják az "árát"...

    Szóval ha kezd?k lennétek(mindannyian voltunk) és szeretnénk bekerülni mondjuk 4-5nagyobb oldalra mennyi upp-ot utalnánk érte(legyen a fizetség Beload upp hiszen az a legkeresettebb)egy meghívóért,acc-ért...?
    Az oldalak:
    nCore
    BiHUmen
    Bithorlo
    1st
    Majomparádé

    és mivel én indítom a vitát én ennyit adnék értük:
    NC:2-4Tb upp
    Bithu:2Tb upp
    BHO :500Gb upp
    1st :100Gb upp
    Maki :100Gb upp

    Tinektek mennyit érne meg kezd?ként?

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Mester

    User Info Menu

    radikálisan

    Sajnos én már régen csinálom és nem tudok kezd? szubjektív lenni, úgyhogy, ha most minden torrent oldal accom elveszne és kapnék egy beload accot, akkor a következ?ket tenném:
    nc: az összes feltöltés-10giga
    összes többi: semennyit nem adnék : )
    a megmaradó 10 gigás beload accot pedig odaadnám az els? jelentkez?nek itt az oldalon.

    UI.: egyébként miért tartjátok ilyen nagyra a beload uppot? Csak azért mert náluk lehet utalgatni? Gondolom ha az nc-n lehetne utalgatni, akkor mindenkinek az kellene.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  4. #3
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Radikálisan?

    Adminisztrator wrote: Sajnos én már régen csinálom és nem tudok kezd? szubjektív lenni, úgyhogy, ha most minden torrent oldal accom elveszne és kapnék egy beload accot, akkor a következ?ket tenném:
    nc: az összes feltöltés-10giga
    összes többi: semennyit nem adnék : )
    a megmaradó 10 gigás beload accot pedig odaadnám az els? jelentkez?nek itt az oldalon.

    UI.: egyébként miért tartjátok ilyen nagyra a beload uppot? Csak azért mert náluk lehet utalgatni? Gondolom ha az nc-n lehetne utalgatni, akkor mindenkinek az kellene.
    Érdekes megközelítés ,de azt hiszem értem a logikádat és valahol igazad is van!
    Épp elég,az Nc!

  5. #4
    Mester

    User Info Menu

    re:radikálisan

    Igen, megközelítés kérdése, de nem akarom szét spamolni a témádat, úgyh. nyitok majd ennek egy sajátot megbeszélésre, hogy mire is van tényleg szükség.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  6. #5
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Véleményem!

    nCore:500 Gb-1TB
    BiTHumen: 500GB max.
    BHO: 50GB-100Gb
    1st: 20GB
    Maki:20GB

    Majomparádé? Miért érne sokat? Hónapokig szabad reg volt, amint meghivós lett érdekes mindenkinek milyen fontos lett!

    1st? Elég gyakran van szabad regisztráció! Egy két havonta mindig megnyitják általában.

    Bithorlo? Itt az ér valamit! Elég gyakran lezárják a meghivózást! Elág nagy és jó oldal!

    BiTHUmen? Kevés meghivót lehet rá szerezni! Ha jól tudom napi 30-at osztanak!

    nCore? Ez ér a legtöbbet! De aki nagyon akart az most ünnepek alatt tudott szerezni meghivót, hisz csak 250 pont volt!

Oldal: 1 / 32 12311 ... UtolsóUtolsó