Oldal: 2 / 32 ElsõElsõ 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (158) összesen

Téma: Mennyi feltöltést ér meg szerinted?

  1. #6
    Mester

    User Info Menu

    Érdekes egy felvetés vajon mi

    Érdekes egy felvetés vajon mi menyit ér mindenkinek van kedvence mondjuk nekem 10 darab de ett?l több nem is kell felének nem tudom h mennyit ér nekem sokat másoknak értéktelen :)
    De ha tippelnem kéne akkor
    N core -2 tb
    Bithumen - 3tb nem tudom h melyik árra gondoltok de én most azokat irom ah most megy :)
    tv store-300,400gb
    bitorlo-300,400
    szerintem a többi oldalra mind kevesebbek a beugró árai de ez az én véleményem :)
    :P

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Guest
    Mennyit ér?

    nCore 200Gb- 1TB
    BitHUmen max 100GB (akárki akármit mond a BeLoad is van olyan jó)
    Bithorlo max 100GB
    1st 40GB-nél többet nem adnék, hiszen szokott freereg lenni
    Majomparádé: Tegnap el?tt adtam Herbertnek egy ingyen meghívót. Most miért kérjek érte bármit???

  4. #8
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Nemjo ez sehogy

    Beszerz? wrote: Érdekes egy felvetés vajon mi menyit ér mindenkinek van kedvence mondjuk nekem 10 darab de ett?l több nem is kell felének nem tudom h mennyit ér nekem sokat másoknak értéktelen :)
    De ha tippelnem kéne akkor
    N core -2 tb
    Bithumen - 3tb nem tudom h melyik árra gondoltok de én most azokat irom ah most megy :)
    tv store-300,400gb
    bitorlo-300,400
    szerintem a többi oldalra mind kevesebbek a beugró árai de ez az én véleményem :)
    Beszerz? a valoságot irta lehet itt irogatni szerintem enyit vagy anyit vagy semmit,vanegy kialakult tarifa utalod lesz hivo nemutalod nemlesz.A nagyobbik baj az ha valakinek szuper netje vagy seerver bérlésre van lehet?sége az röhögve utal 2-3Tb ot egy hivoér.De kisnettel 3TBot feltölteni hát nemtudom hogy egyáltalán lehetséges e.Evvel arra célzok valakinek 3tb semmi valakinek 200gb félév seedelés.Ezért mondom hogy ez sehogy nemjo.

  5. #9
    Guest
    feltöltés

    Am szinte mindenki BeLoad feltöltést, vagy Diablo bónuszpontot kér egy meghívóért. Ez azért van mert ennek a 2 oldalnak van ilyen funkciója. :D
    Ha lehetne utalni Bithorlo-n, vagy BitHUmenen, akkor mindenki azt kérne.
    Amugy ez csak az én véleményem, de szerintem a BeLoad feltöltésnek nemsok hasznát veszi az, akinek van nCore-ja vagy BitHUmen-je, de azért kérik érte.

  6. #10
    Guest
    nem pontozóm

    Szándékosan nem pontozóm az oldalakat,mert legyen az nagy,vagy kis oldal mindegyik jó oldal!ha jól m?ködnek!és kik emelik a BH vagy Ncore,stb. oldalak értékét!szerintem az ottani torrent tulajok a zártságukkal, és persze mi felhasználók!mert mi vagyunk azok akik TB alatt nem adják az egyes oldalakat,erre egy történet:feladtam a Bluedragon-t hogy Beload upp-ért vihet?,jött is egy PM hogy 500gb ott adna egy acc-ért! azt hittem hogy vicc! de nem volt az,mert átutalta!idáig ez volt a legjobb cserrém,és nem én kértem ennyit,? adta!ez a cserre is túlzó volt,de mi felhasználók vagyunk telhetetlennek és emelünk a téten,néha feleslegesen,és ebben én is benne vagyok méghozzá nyakig. J)

Oldal: 2 / 32 ElsõElsõ 123412 ... UtolsóUtolsó