Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (15) összesen

Téma: Otthoni Filmnézés

  1. #1
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Ha filmnézésre kerül a sor, egyedül szereted nézni mikor nem szól közbe senki, esetleg a pároddal közösen? Vagy az sem gond ha összejöttök páran és úgy alakul a filmnézés baráti társaságban. Mennyire frusztrál az ha közben valaki folyamatosan kommentálja a látottakat?

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Egyedül a legjobb jó hanger?vel mikor beletudod élni magadat a filmbe. És közbe nem csinálsz semmit hanem csak a filmre figyelsz. De ez filmt?l vagy is kategóriától függ, mondjuk vígjátékot jobb a baráti társasággal nézni mert akkor jobbat nevetsz rajta. Romanttikus dráma filmet a barátn?ddel és szeretem azokat is ha min?ségi pl. Csillagainkban a hiba, Vissza hozzád. :)
    Mikor milyen kedvem és hangulatom van ahoz választom ki a megfelel? filmet.

  4. #3
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Csillagainkban a hiba, egy ideig szemezgettem azzal a filmmel, aztán egy barátom ajánlotta hogy érdemes...igaza volt. S neked is igazat van kategóriától függ az nagy részben hogy kivel is nézi az ember. :)

  5. #4
    Pedálozó

    User Info Menu

    Sziasztok!
    Mindig a párommal nézem meg a filmeket legyen az mozi vagy esetleg otthoni filmnézés.
    Elég régóta ismerem ,így tudom mit szeret és aszerint töltök le filmeket!
    Közel azonos az ízlésünk, így nincs probléma! egy érzelmesebb egy akció vagy vígjáték és minden rendben:)
    Üdv. guzu


  6. #5
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Guzu az már fél siker hogy azonos az ízlésetek filmek terén :)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó