Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (15) összesen

Téma: Otthoni Filmnézés

  1. #6
    Guest
    Mindig egyedül nézem. Utálom, ha valaki kommentálvagy közbeszól a fimnézésnél.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #7
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Én is utálom, olyankor kell határozottan fellépni és rászólni hogy fejezze be ;)

  4. #8
    Legenda

    User Info Menu

    Mondhatnám, hogy ez egy szokásos Kecsi Enigma Terminator válasz:
    - ha kommentárt akarok hallani és csókolózni: moziba megyek
    - ha csókolózni akarok kommentár nélkül: otthon a DVD vagy videó esetleg TV
    Nálunk már cs?dbe ment a filmszínház (mozi).
    Állítólag a 2db DVD kölcsönz? miatt, amelyb?l az egyik pontosan a moziban üzemelt.
    Szerintem:
    - hamarabb megnéztem a kalóztól mozivásznas filmben, míg nálunk el?zetesben sem szerepelt a vetítési listán
    - kalóznak adtam egy ezrest / a moziban is
    Az egyik egy élményes - a másikat hazavihettem.
    Az, hogy 5+1 és térhatású (szomszéd település kalózának házimozi kivetít?je is tudja): na és?
    Budapesti interaktív moziban ültem már, ahol a szék 'lüktetett' alattam s?t a fénykévék majd elsodortak... na de heti fizetésemért egy alkalomra szóló élményként.
    Megmondom a film címét:
    Angyalszív / Angel heart
    Annyira megérintett, hogy megvettem DVD-n (és azóta sem néztem meg még egyszer).
    Egy DVD árát kifizetni azért, amit egyszer látsz és lehet, hogy soha többé sem nézed meg még egyszer (LSD: én).
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  5. #9
    Mester

    User Info Menu

    Jobban szeretem egyedül otthon nézni a filmet,akkor magamban lehetek,és nyugodtan kényelmesen megnézhetem a filmet,és így jobban oda figyelek és bele élem magam az alkotásba,de ez csak az els? megnézésnél fontos,mert minden új élmény egyszer van másodikra nem ugyan olyan.Ha mással kell nézni a filmet nem gond,még akkor se ha bele beszélnek,vagy hülyéskednek közben,mert akkor én is be szállok az idétlenkedésbe,viszont moziban számomra elég kényelmetlen,nem tudok nyugodtan mocorogni,helyezkedni,mindig sugdolóznak,köhögcsélnek,csámcsognak,szürcsölnek,n etevgélnek,és az a patogatott kukorica szag,fúúú de nem szeretek moziba menni.
    Metál örök és elpusztíthatatlan!

  6. #10
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Idézet Pyki, post: 355653, member: 28300 eredeti hozzászólása
    ,viszont moziban
    Bár otthoniról volt szó. De igen igaz a moziban meg végképp vannak zavaró körülmények. Egyik alkalommal mikor épp szotyiztunk a moziban film alatt, ránk szóltak azzal hogy otthon nem kaptunk vacsorát? :).