Oldal: 1 / 40 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (197) összesen

Téma: Meghívó pénzért!? Mi a véleményed?

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Mi a véleményed a meghívók pénzért való adás-vételér?l . A topicban leírhatod a véleményed elítéled vagy sem , vásároltál vagy sem mindezt kulturált keretek közt .

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    Van egy két fórum a netten

    Van egy két fórum a netten ahol ilyen jelleg? kereskedelemmel foglalkozik egy két elvetemült emberke . Olyan szinten hogy különböz? akciók is vannak két meghívó vásárlása esetén egy harmadik oldalon 100Gb up pluszba, a fizetés lehet sms lehet payPal vagy csekes verzióban is . Én nem vásároltam még egyszer sem és nem is fogok , de ajánlani se ajánlom senkinek mert átverésszagú az egész . Szóval jöhetnek a vélemények. >)

  4. #3
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Legalja

    Nnna, véleményem az van.

    Kb. ugyanolyan legalja, mint a fizet?s FTP szerverek. Gerinctelen a bejutni akarókkal szemben, és gerinctelen a (anyagi-, és a lebukással járó) felel?sséget vállaló és szerver üzemeltet?ivel szemben, hiszen ?k is megtehetnék, hogy ingyen meghívók helyett pénzért kínálnák. Pénzért adják tovább azt, ami egy árva buznyákukba se került.
    Szánalmasnak tartom, hogy erre felé halad az, ami a 21. században a szabadság példaképe lehetne, ha nem lenne törvénybe ütköz?.

    Én - egy meg nem nevezett, nem "enkóros" - torrent oldalra szeretnék bejutni egy ideje. Nem kuncsorgok, várok a soromra, és közben figyelem a meghívók mozgását, hogy ahogy fluktuálnak a tagok ki-be az oldalakról.

    Egyik oldalon látatlanban is el?resoroltak az oldal üzemeltet?i egy olyan réteget, akik pénzért kufárkodnak a meghívókkal. Nevezzük nevén "uppnak".
    Én a helyükben a másik oldal staff-jával karöltve az usereiket mindkét oldalon kaszálnám, és a helyüket felszántanám és beszórnám sóval.

    Az eddigi meghívóim (több, mint egy tucat) kivétel nélkül munkatársaknál, haveroknál, rokonságnál landoltak, de más oldalakon meghívót kér?k is kaptak már t?lem, bár a könnyen jött könnyen megy elvet beigazolva meg is szüntették ?ket, mert nem becsülték meg a lehet?séget. De soha eszembe se jutott, hogy akár egy sört is kérjek érte cserébe.

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    kérdés

    kedves SPAM volna egy kérdésem . X úr írja van meghívója a hupi piros törpikékre.én fenn vagyok Y oldalon van 20 dióm. 10 diót adok a törpikékért. ez miért ÜZLETELÉS ? aki ad az kap is.itt már ment a vita sokszor a meghívók miatt.ha én kérek valamit megkérdezem mire van szükséged.ez szerintem nem kufárkodás.az up nem teló töltés mert azt én is elitélem. sok meghívót acc ot adtam de a zsebembe még pénz sose került.mivel amire szükségem van az már megvan ezért ha olyan meghívóról van ami nehezen jön össze nc majom stb akkor megkérdezem mit ad bónuszt vagy up ot elvégre azért a meghívóért tettem valamit.

  6. #5
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Hasonlóképp egyessel

    Hasonlóképp egyessel leültetném azokat, akik a ellentételezés nélkül felajánlott meghívót elkérik, és utána feltöltésért kínálják cserébe. (Erre mostanában némi felháborodást keltve precedens is volt itt.)

    Én nem tudom, hogy tényleg hogyan juthattunk idáig. Valószín?, hogy a torrent oldalakon bevezetett fizet?s arányjavítósdi adott lendületet a meghívók forintosításának, de az én álláspontom szerint a meghívónak másik meghívó lehet az egyetlen ellentételezése.

    Ha máshol nem is, de a torrentezés terén hittem sokáig a betyárbecsületben, vagy legalább abban, hogy a többség kilöki azokat, akik nem a szabályok szerint játszanak, de inkább csak vállat vonunk és megyünk a dolgunkra.

Oldal: 1 / 40 12311 ... UtolsóUtolsó