Oldal: 2 / 40 ElsõElsõ 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (197) összesen

Téma: Meghívó pénzért!? Mi a véleményed?

  1. #6
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Pont el?bb írtam: meghívó.én

    Pont el?bb írtam: meghívó.

    én nem a meghívóért töltök, egyik könyves torrent oldalon 300+ torrentem áll seedben, és a mostani bónuszommal nem is tudok mit kezdeni, mert ezerszámra hányhatnám a meghívókat, ha értelmes helyre oda tudnám adni.

    Mikor egy torrentet törlök a kliensemb?l, megnézem, hogy hányszor osztottam vissza, de ami els?dlegesen meghatározza, hogy kiszállok-e seedb?l az az, hogy hány peer és mennyi seed van hozzá.

    Én azt mondanám, hogy a meghívódért egy meghívót kapsz (az els? seedb?l befolyt meghívót). Én hiszek a fair play-ben, és ha valakit?l kapok valamit, akkor igyekszem viszonozni a lehet?ségeimhez képest.

    Ha nem is így m?ködik a világ azért én legalább megpróbálok úgy viselkedni, ahogy azt fordított esetben én is elvárnám.

    Ett?l tudok tükörbe nézni.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mester

    User Info Menu

    Sziasztok!Kedves spam elöre

    Sziasztok!Kedves spam elöre megjegyzem hogy olyan elen tiltakozol ami valoszinü neked nincs sok h bekerulj N corera az upp igen is jo azert mert jobban megbecsülik az accot amit igy kapnak mert tetek erte nem keveset!Lehet h te nem vagy nagyobb oldalakon de ott felelsz azert akit meghivtal es ha pl mindenki osztogatna eszetlenul a meghivokat akkor meg csak keveredes lenne és olyanokat dobnanak ki akik rendes tagok csak pl el olyan szemelyt hivot meg aki nem is tet sose azert h jo oldalon legyen de nem is fog soha az upp ad képet mas oldalakon az aktivitasodrol!!!!
    Nekem ez a véleményem mert mindnkinek ki kell járni az iskolát kis oldalak azt fejleszteni majd cserelsz nagyobra es elobb utobb eljutsz a csucsra es ez igy van rendjen nem varhatsz szetart karokal h kuldjon valaki n coret!
    tisztelettel: pepe860816
    :P

  4. #8
    Tag

    User Info Menu

    a leggyakoribb: nCore pénzért

    Sziasztok!

    Sajnos egyre több fórumon olvasható, hogy "nCore meghívót bárkinek, ha érdekel, írj erre a címre...", majd a válaszüzenetben szerepel egy bankszámlaszám, és az hogy ha utalsz 4000-5000 Ft-ot, akkor a paraszt rányom a "Támogat" gombra, ami ugye 1500 Ft, és ezért kap egy meghívót, amit aztán 5000-ért tovább ad! Az cseppet sem zavarja, hogy maga a szabályzat szigorúan tiltja a pénzért való árusítást..., na nem azt mondom, én sem vagyok szent, de egy nCore meghívót (itt megjegyzem másmilyet sem!) soha nem árulnék pénzért! Azért az nCore, az nCore, és ez tipikus példája, a "kígyót melenget a keblén" dolognak, mivel a támogatásért még egy kis szív embléma is kerül a neve mellé, mintha ? olyan nagyon f@sza gyerek lenne! És higgyétek el, tömegével hajlandóak az emberek pénzt adni ilyenért, nem számolva a veszéllyel, hogy ha ez kiderül kivágják ?ket is az nCore-ról úgy, mint...
    (Képekkel, és egy e-maillel is tudom igazolni az itt leírtakat, csak sajnos a felhasználónév nem látszik rajta...)

    üdv
    Magicmaker

  5. #9
    Guest
    Meghívó.

    Én nem régen vagyok ezen az oldalon,de jó pár emberke van itt,aki 1-2 fórumon lehúzza a másikat.Az a fórumnak nevezett hely,ahol pénzért árulnak meghívót egy rakás szemét.Én majdnem minden oldalon fent vagyok,magyar-külföldin vegyesen,de én is kivártam a meghívókat.Engem is húztak le,átvertek,de ez van,a tanuló pénzt meg kell fizetni.A meghívókat sem ingyen adják,akár sima seed-deléssel,akár szerver-rel melózzza ki az illet?.
    Ja,és a beload meghívót kér aztán ad up-ot,na ez a röhejes.

  6. #10
    Legenda

    User Info Menu

    Kétoldalú dolog ez az ncore

    Kétoldalú dolog ez az ncore meghívás. Az egyik hogy az oldal üzemeltet?jének jól jön a támogatás ami eddig nem volt , a másik hogy régebben miel?tt ez a támogatási rendszer nem jött volna be , sokkal nehezebb volt a bejutás mert napi 2-3 pont amit összelehet szedni és egy meghívó 500 pont akkor kilehet számolni meddig tartott egy meghívó megszerzése. Manapság nem így van , ahogy Magicmaker is leírta sajnos ez a trendi .

Oldal: 2 / 40 ElsõElsõ 123412 ... UtolsóUtolsó