Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (17) összesen

Téma: Feliratos,vagy Szinkronos?

  1. #6
    Tag

    User Info Menu

    feliratos, kivéve ha sorozat az szinkron

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mester

    User Info Menu

    Csak szinkronos,nem tudok egy szere olvasni és filmet nézni.
    Metál örök és elpusztíthatatlan!

  4. #8
    Legenda

    User Info Menu

    Régen messze földön híresek voltak a magyar szinkronok, személy szerint én is imádtam ?ket. Ez manapság sajnos már nagyon nincs így. Mikor elkezdtem felirattal nézni filmeket úgy, hogy már tudtam egy kicsit angolul, rá kellett döbbenjek, hogy nagyon más id?nként a szöveg, hogy megegyezzen a szájmozgással. Emiatt a jelenet is teljesen mást jelenthet, mint egyébként az alkotók akarták. Az sem utolsó szempont, hogy a színész játéka a hangjának játékával egész. Amikor nagyon jó színészek szinkronizálnak, ez lehet még jobb is persze, de mint fentebb írtam, ez már szerintem ritkaságszámba megy.

    Válaszolva a kérdésre: felirattal jobban szeretem, pláne, hogy a magyar szinkron a legtöbbször sima DD5.1, mikor lehet, hogy eredeti hangon DTSHD7.1.
    Janus

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.

  5. #9
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    csakafeliratos
    Csakaposzmeh....

  6. #10
    Legenda

    User Info Menu

    Csak szinkronos. Mert Lazításképp, szórakozásképp ülök le filmet nézni, nem pedig h dolgoztassam az agyam. Ha olvasni akarok akkor könyvet veszek el?, nem pedig egy filmet. Vagy véletlenül félrenézek. rövid mondatnál pislantok egyet és mit is írt ki? Mit mondott a csávó? Jó elhiszem hogy jobb a hangzás eredeti nyelven. De ha nem magyar akkor sokkal nehezebben éled bele magad a filmbe mert folyton olvasni kell és nem bírsz belemélyülni a filmbe. Vagy is ez az egyéni véleményem. Kinek hogy tetszik.

    Csak egy gyors gyenge vicc:
    Anya: Mit fogsz csinálni délután?
    Én: Szerintem bekapcsolom a tévét és olvasva nézek egy filmet.

    Anya: És melyik Filmet olvastad ki utoljára? XD

    Én: Most a kötelez? olvasmányt olvassam vagy ezt a szuper filmet?