Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Piszkos munkák (Dirty Jobs)

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    [img width=249 height=202]http://kepkezelo.com/images/o4e2p8fd1c02u6xfdwk.jpg[/img] Piszkos munkák
    (Dirty Jobs)

    A Piszkos munkák cím? sorozatban Mike Rowe a társadalom ismeretlen h?seit mutatja be, akik a legszokatlanabb piszkos munkák elvégzéséb?l élnek és közben az életünket tisztábbá, biztonságosabbá és kulturáltabbá teszik. Az egyes epizódokban Mike Rowe maga is beáll a piszkos munkát végz?k közé, akiknek ez a munka a hivatása (pl. iszapkezel?, szénbányász, rovarirtó, szemétszállító a kínai negyedben). A sorozat szórakoztató és tanulságos - bár néha er?s gyomor kell hozzá.

    A sorozatban els? kézb?l tapasztalhatják meg a néz?k, mi kell az ilyen elképeszt? munkák elvégzéséhez. Láthatjuk például Mike-ot acélmunkásként megküzdeni az olvadt fémb?l áradó forrósággal; vagy amint mélybe száll egy barlangbiológus társaságában, hogy remélhet?leg új bogárfajt fedezzen fel. Mike nemcsak Amerikába, de Alaszkába is elkalauzol bennünket egy úszó halászhajóra, amely helyben dolgozza fel az aznap fogott tengeri halakat, rákokat. Dolgozik továbbá egy óriási kotrógépen is, amely a sárból bányássza ki az ásványokat.

    Port.hu:9,3/10 (198 szavazat)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Mester

    User Info Menu

    discovery

    Discovery chanalen szoktam havonta 2x látni egy egy részt kb, olyankor jókat lehet rajta röhögni.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Discovery ..

    Igen én is a gyerekeim imádják bár van egy két jelenet vagy rész ami nagyon gusztustalan , egyébként az els? öt évad most került fel az egyik nagyobb oldalra úgyhogy neki is álltam [img]/sites/all/libraries/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif[/img]

  5. #4
    Guest
    Kedves Atlantisz megtudnád

    Kedves Atlantisz megtudnád íri hova töltöötték fel?

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Dirty.Jobs

    Dirty.Jobs.S01-S05.DvdRip.Hun-NoGrp


    carpathians oldalára .