Oldal: 2 / 8 ElsõElsõ 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (37) összesen

Téma: Torrent Igényfelmérés

  1. #6
    Mester

    User Info Menu

    Megpróbálunk nagy oldalakkal beszélni

    Megpróbálunk nagy oldalakkal beszélni az ügyben.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Tag

    User Info Menu

    Részvétel .

    Nem kellene sok csak egy két nagyobb oldal részvétele ami nem csak a statisztikai eredményeket adná vissza (szélesebb kör) hanem azt is megmutatná igen is vannak olyan oldalak akik liberálisabb szellem?ek , hajlandók az együttm?ködésre és az újításokra is . Nem biztos az hogy a mostani állapot sokáig fenntartható , el kell gondolkodni komolyabban a lehet?ségekr?l és ehhez a vállalkozó szellemiség mellett a hajlandóság is szükségeltetik.

  4. #8
    Guest
    Kezdeményezés

    Elég jó lett a kérd?ív, nekem tetszik is az ötlet, bár én mezei user vagyok és a razzia kapcsán kicsit be is tojtam...

    Ezt az oldal amúgy eddig nem is láttam, nagyon frankó!

  5. #9
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Legalitás

    Magam részér?l teljesen elfogadhatónak tartanám, ha egy torrent oldalnak havi ezer forintos díja lenne, cserébe legális lenne az onnan letöltött tartalom - persze az elcseszett DRM nélkül természetesen. A kiadóknak is rá kellene jönni, hogy 4990 forint egy CD lemezért a 21. században egyszer?en nonszensz. Sokan nem azért választják az illegalitást, mert akkora b?nöz? arcok.

    Én például a Babylon5-öt esélytelen, hogy meg tudjam venni DVD-n, mert ide nem szállítanak, talán nincs is 2-es régiójú lemez bel?le. És ha lenne, magyar szinkron (ami anyumnak kell) az meg pláne nincs rajta. Muszáj volt torrent-oldalhoz fordulnom. Ip-Man: szintén soha nem láttam volna, ha nincsenek torrent-oldalak, és még sorolhatnám.

    Filmek, abból is f?leg a ritkaságok, néha egy-egy mainstream, amit kereskedelmi televízión csak élvezhetetlenre vágva lehet nézni (6. napon) vagy borzalmas új szinkron készül hozzá (Rend?rakadémia, Legénybúcsú) vagy egyszer?en beszerezhetetlen minden egyéb forrásból (Az utolsó csillagharcos). Ilyen esetekben nem károsítok senkit. Elvégre a kiadó azért nem forgalmazza ezeket, mert nincs rá elvileg igény. Akkor viszont takarodjon hátra a vokálba, mert verebet fogatok a nyakához!

    Én szóltam! :)

  6. #10
    Mester

    User Info Menu

    re:legalitás

    A hozzád hasonló emberek véleménye miatt készült az oldal, egyetértünk veled és változtatni szeretnénk : )
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

Oldal: 2 / 8 ElsõElsõ 1234 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához