szextelefon telefonszex
Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (31) összesen

Téma: Mivel Hallgatsz Zenét?

Legenda

User Info Menu

Attól függ hol vagyok. Otthon számítógépen keresztül hangfalakbol. Utón bluetooth fejhallgató.
    a jó eszű culágernek de jól megy a dóga,eszík íszík semmire sincs góndja

2. # ADS
    Tárhely szolgáltató

Legenda

User Info Menu

Nem nagyzolni akarok de össze raktam aegy jó kis technikát..három utas a cucc a mélyek 4 db 40 centis ményomó láda" a négy láda 2 köbméter helyet foglal.. a közepek 4 db 30 cs közép sugárzó ,a magas 40watt külön hangfalak. a mélyeket egy sharp sx8800 végfok hajtja "két trafós külön végfokokkal.(16kg)a közép ennek a 250attos változata .a magas 2x70watt videoton.az egészet egy castone keresztvéltó vezérli.van benne még egy 2x32 sávos eqvaliter is ....ha bekapcsolom leperegnek a dolgok a polcokról.eszméletlenül jó lett...imádom...
    Zeeed

Legenda

User Info Menu

Csak két kérdésem van:
    - hogy vannak a szomszédok?
    - hogy vagy, miután megjött a villanyszámla?
    ;)
    Janus

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.

Mester

User Info Menu

Zeeed akkor jó a szomszédok zene ízlése,mert azt hallgatnak mint te :)
    Metál örök és elpusztíthatatlan!

Legenda

User Info Menu

a szomszédok kihaltak ..nem miatam a többi nem érdekel ,csak a rock mindörökké ,ful gázon még a levél is lehull a fáról.a multkor túlvezéreltem egy berúgós partin,kb 100000 ft volt a kár oda letta magas a közép az eq...:(( de már mos ismét régi pompályában dübörög....a pololgépet már szeretik a szomszédok... a villanyóra megemeli a ház sarkát ha megy a cucc ..egészen elszédültem úgy forog...
    [DOUBLEPOST=1446843064,1446843000][/DOUBLEPOST]Régi vágyam volt ez a cucc gyerek korom óta szeretem volna...
    [DOUBLEPOST=1446843098][/DOUBLEPOST]kár hogy nincsenek barátok akivel hallgathatnám
    Zeeed

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó