Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (9) összesen

Téma: Segítség!

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    Nemrég vettem egy Placa video Sapphire AMD Radeon R9 290 TRI-X, 4096MB, GDDR5, 512bit, HDMI, 2x DVI, mini Display Port, Triple Fan egy videókártyát vettem hozzá egy használt tápegységet ami 730 watos de amit észrevettem a tápegységen volt egy kis szaga a lényeg egy darabig ment egy id? után elelaludt a monitorom mintha ki lenne kapcsolva és akkor arra lettem figyelmes hogy hangosan zugott a gépem mit?l van ez nemjó a tápegység attól megyen igy erre szeretnék választ kapni el?re is köszönöm.
    Helló mindenkinek még uj vagyok itt a fórumon szeretek torentezni .

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    Helló én neked ezt javasolnám: csak is min?ségi táp kell gagyikal nem érdemes foglalkozi f?lleg használt Táppal nem!
    PSU Review – Enermax NAXN 82+ 750W

  4. #3
    Pedálozó

    User Info Menu

    Szia!
    Én tápegységre szavaznék els? körben ( használtat soha nem vennék f?leg ilyen jó kártya mellé)
    Azt mondod szaga volt ,ez márt felettébb gyanús ,730 wattnak elégnek kéne lenni .
    Az öcsémnek meghibásodott a táp mindent kinyírt,óvatosan bánj vele!
    Igen ha hibás a táp akkor is tud így menni !
    Üdv. guzu


  5. #4
    Mester

    User Info Menu

    Igen volt egy ki szaga de eleinte nemcsinált egy egy két hónapig ment utána töbször igy csinált nemvolt kép a monitoron és zugott gondolom a videókátya lehet nemkapott elég áramot veszek egy jobb tápegységet inkább el?re is köszönöm a segitségeteket.
    Helló mindenkinek még uj vagyok itt a fórumon szeretek torentezni .

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Szia!
    Én is tápegységet mondanám,hogy az a rossz.
    Cseréld le,mert a számitógépedet tönkre fogja tenni.
    Tápból használtat soha ne vegyél.Barátaimnak volt már dolguk ilyennel.
    Egy bocsánatkérés az élet pillanatragasztója. Szinte bármit képes helyrehozni.
    (Lynn Johnston)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó