Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (38) összesen

Téma: Tusfürdő vagy szappan?

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Tusfürdő vagy szappan?

    Tusfürdő, egyszerűbb és higiénikusabb a használata szerintem.
    Én a tusfürdőt használom.
    Igaz drágább,mint a szappan.
    Ti melyiket használjátok a kettő közül?
    Utoljára módosítva: Cherry által: 2016-05-29 20:46
    Egy bocsánatkérés az élet pillanatragasztója. Szinte bármit képes helyrehozni.
    (Lynn Johnston)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Személy szerint szinte 100%-ban mindig tusfürd?t használok, miért kevesebb id?t vesz igénybe a tusulás, mintha szappanozgatná magát az ember és nem utolsó sorban a tusfürd?k közül van olyan amit samponként hajmosásra is lehet használni 2 in 1.
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Sziasztok! :)
    Egy finom illatos kád vízben fürdeni frissít?, lazító kellemes napi rutin.
    Szappan.
    A kedves szavak rövidek, nem kerülnek semmibe,
    de mégis örökké visszhangoznak. (Radnóti Miklós)
    [img]http://kepfeltoltes.hu/150419/211720485N_vtelen-1_www.kepfeltoltes.hu_.png[/img]

  5. #4
    A Provokátor

    User Info Menu

    Egyetértek kiscsibével. F?leg azért, mert nagyon tetszik amit ír. :P De én a megnyugtató fürdés után, mindig le is zuhanyzok. :P
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  6. #5
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Tusifürcsi :)
    Nyáron mindig tusolok, naponta többször is. Télen hajlamos vok egy kád vízben elmerülni, amibe szintén tusfürd?t teszek és illó olajat. Nah ilyenkor sajnos vagy nem sajnos, de elvok egy ideig a fürd?ben :D Aztán természetesen miel?tt kilépek a kádból , tusi. :)

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó