Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (38) összesen

Téma: Bor Vagy Pálinka?

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    Nagyon ritkán iszom alkoholt.Egyszer?en nem érdekel.Kb:2 hetente egy kis pohár,de az is inkább sör.Azt is vendégségben,beszélgetés közben.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Just, the Doctor!

    User Info Menu

    Általában a pálinka híve vagyok, bort évek óta nem ittam, de mikor ittam akkor is bolti 130ft-os almabort amit almasürítményb?l meg tisztaszeb?l csináltnak, az volt án az igazi...
    “It didn’t matter where you were, if you were in a room full of books you were at least halfway home.”
    ― Lev Grossman

    “[F]or just one second, look at your life and see how perfect it is. Stop looking for the next secret door that is going to lead you to your real life. Stop waiting. This is it: there's nothing else. It's here, and you'd better decide to enjoy it or you're going to be miserable wherever you go, for the rest of your life, forever.”
    ― Lev Grossman


  4. #13
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Pálinka egyértelm?
    Csakaposzmeh....

  5. #14
    Pedálozó

    User Info Menu

    Mindkett?t! (persze nem egyszerre)
    Szerencsére kis hazánkban mindkét ned? kiváló min?ségben megtalálható!
    Ezért csak is a hazait részesítem el?nyben,külföldit úgyis kapok ajándékba.
    Üdv. guzu


  6. #15
    Legenda

    User Info Menu

    A bor jóval egészségesebb a pálinkához képest.
    - ásványi- és nyomelem tartalom
    - vitamin tartalom (vörös színanyaga: el?vitamin alkotója) amely B-vitaminok formájában kimutathatóak
    - alkoholja természetes és nem 'el?állított' még ha valódi cefréb?l is készül a pálinka: az még akkor is 'égetett szesz'
    - többféle alkohol keletkezik a bor forrása során etil-alkohol (pár nem az igazi... mert metil-lel kezd?dik vagy glicerinnel)
    Amennyiben valódi és természetes úton készült borról beszélünk:
    * egészségesebb a sörnél (amelyben olyan keményít?adalék van, amely egészségkárosító)
    * kevésbé kártékony, mint a pálinka (cianidok)
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó