Oldal: 2 / 9 ElsõElsõ 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (45) összesen

Téma: Melyik a legjobb film amit mostanában láttál?

  1. #6
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Legjobb

    Törvénytisztel? polgár.

    Clyde Shelton becsületes családapa, akinek feleségét és lányát brutálisan meggyilkolják a félresikerült betörés során. Miután a gyilkosokat elfogják, az ügy Nick Rice, a feltörekv? ügyész kezében landol. Nick az egyik gyanúsítottnak vádalkut, és ezzel együtt enyhe ítéletet ígér, a gyilkos cserébe a társa ellen vall. Tíz évvel kés?bb a vádalkut kötött b?nöz?t holtan találják, Clyde Shelton rögtön bevallja, hogy ? a tettes....

    Ja, és a 300 sem egy rossz film aminek szintén Gerard Butler a f?szerepl?je.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    re: Éhez?k Viadala 2

    Victory1995 wrote: Utoljára az, Az éhez?k viadala: Futót?z (The Hunger Games: Catching Fire) láttam és nagyon tetszett már alig várom a következ? részt. :) Az év egyik legjobb filmje. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
    Teljesen egyetértek! Én is tegnap este láttam és eszméletlen jó! A legjobb barátn?m sírt is rajta vagy kétszer. :D
    Valójában kár, hogy olvastam a könyveket, mert így nem volt olyan izgalmas, de még így is ütött! :)

  4. #8
    Legenda

    User Info Menu

    utolj?ra l?ttam legjobbat az a

    Torrente elvállal egy ügyet, amely
    balul sül el, ezért börtönbe kerül.
    Természetesen odabent csak egy cél
    hajtja, hogy tisztázhassa a nevét,
    kiderítse, ki juttatta börtönbe, és
    megtorolja azt. Ehhez azonban meg
    kell szöknie a börtönb?l, amihez
    kedvenc filmje (Menekülés a
    gy?zelembe) történetét hívja
    segítségül: focimeccset szervez a
    rabok és a börtön?rök között.
    Majd elindul a Torrente-féle
    bosszúhadjárat: szem, testnedv
    nem marad szárazon.
    a jó eszû culágernek de jól megy a dóga,eszík íszík semmire sincs góndja

  5. #9
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Nem igazán mondhatom az utóbbi évek legjobb filmjének, viszont valahogy a mostani hangulatomnak nagyon megfelelt.

    Felcsípve

    (20 ans d'écart)

    színes, magyarul beszél?, francia vígjáték, 92 perc, 2013


    rendez?:
    David Moreau
    forgatókönyvíró:
    David Moreau
    zeneszerz?:
    Guillaume Roussel
    operat?r:
    Laurent Tangy
    producer:
    Abel Nahmias
    vágó:
    Cyril Besnard

    szerepl?(k):
    Virginie Efira (Alice Lantins)
    Pierre Niney (Balthazar Apfel)
    Charles Berling (Luc Apfel)
    Gilles Cohen (Vincent Khan)
    Amélie Glenn (Lise Duchene)
    Camille Japy (Elisabeth Lantins)
    Michaël Abiteboul (Simon)

    A film értékelése: 6,7/10
    ?Alice negyvenéves, elvált divatmagazin szerkeszt?, akit semmi más nem érdekel a szakmáján és karrierjén kívül. Munkájában maximalista, de bármennyire is áhítozna egy f?szerkeszt?i állásra, valami hiányzik ehhez az életéb?l. Az a valami pedig egy férfi. Ebben játszik kezére a szerencse, egy nála húsz évvel fiatalabb egyetemista srác személyében, akit véletlenül ismer meg egy repül?úton, majd sorozatos véletlenek folytán félreérthetetlen helyzetben fotózzák le ?ket. A hirtelen jött "kalandtól" viszont a munkahelyén olyan pasifalónak kezdik látni, aki így akár még f?szerkeszt? is lehetne. Alice tehát kap a lehet?ségen, és a fiatal srácot afféle trendi kellékként felhasználja az áhított f?szerkeszt?i pozíció megszerzéséhez. A divat világába belepottyanó tini azt hiszi, viszonya, a roppant csinos szerkeszt?n?vel akár komolyabbra is fordulhat, amir?l Alice a kezdetekben hallani sem akar. Ám nem könny? az események irányítása, ha szerelem veszi át a hatalmat cselekedeteink irányítása felett és kezdeti kihasználást követ?en a szépséges szerkeszt?n? is kezd belehabarodni az ártatlan tinédzserbe.







    Alapesetben szeretem a francia filmeket, a romantikát rózsaszín ködben átitattató love storykat meg egyenesen imádom.
    Mi van? Igen. Gyengéim.
    Tudtam is rögtön az elején, ez az én filmem, annak ellenére is, hogy harmat gyenge a történet terén. Megbocsátok! , szóval, nézeti magát, vicces egy kicsit,
    mikell még.

  6. #10
    Mester

    User Info Menu

    Sziasztok,igaz,nem egy ujj film de,csak most akadtam ra nemreg,nekem nagyon bejott!!

    Isten városa
    (Cidade de Deus)

    Megjelenés éve: 2002
    Rendez?: Fernando Meirelles, Kátia Lund
    Szerepl?k: Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino, Phellipe Haagensen, Douglas Silva, Jonathan Haagensen
    Ország: Brazil, France
    Hossz: 130 perc
    Címkék: b?nügyi, dráma
    IMDb értékelés: 8.7
    IMDb link: http://hungarian.imdb.com/title/tt0317248



    A cselekmény Rio de Janeiro nyomornegyedének szegények lakta utcáin zajlik. Két különböz? utat bejáró fiú útját követi nyomon 15 éven át, a hatvanas évek végét?l a nyolcvanas évek elejéig. Az egyikb?l fotós lesz, a másikból drogdíler. A film rövid történetek sorozatán keresztül mutatja be életútjukat, melyekb?l sokszor igen rövidre sikeredett sorsok rajzolódnak ki. Az Isten városa f?szerepl?je nem egy személy, hanem egy hely. Az Isten városa egy hatvanas években elkezdett, szegényeknek épült lakótelep, amely a nyolcvanas évek elejére Rio de Janeiro egyik legveszélyesebb városrészévé vált.

    A hely történetét a film jónéhány szerepl? sztoriján keresztül meséli el. Ám mindent a narrátor néz?pontjából látunk: Buscape egy szegény fekete srác, aki túl törékeny és fél?s ahhoz, hogy b?nöz? legyen, ugyanakkor túl okos ahhoz, hogy megelégedjen valamilyen alulfizetett munkával. Olyan er?szakos környezetben n? fel, ahol nem sok esélye van. A fiú azonban rájön, hogy más szemmel, egy m?vész szemével láthatja a valóságot: profi fotós lesz bel?le. Számára ez jelenti a megváltást.

    Nem Buscape a film igazi f?h?se. Nem ? mozdítja el?re a cselekményt. Nem ? hozza meg azokat a döntéseket, amelyek meghatározzák a fontosabb események láncolatát. Az élete ugyanakkor szorosan kapcsolódik ahhoz, ami a filmben történik, és az ? életszemléletén keresztül értjük meg egy látszólag soha véget nem ér?en er?szakos világ emberségét.

    nCore
    Üdv Timar!



Oldal: 2 / 9 ElsõElsõ 1234 ... UtolsóUtolsó