szextelefon telefonszex
Oldal: 2 / 9 ElsEls 1234 ... UtolsUtols
Eredmny: 6 - 10 (45) sszesen

Tma: Melyik a legjobb film amit mostanban lttl?

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Legjobb

Trvnytisztel? polgr.

Clyde Shelton becsletes csaldapa, akinek felesgt s lnyt brutlisan meggyilkoljk a flresikerlt betrs sorn. Miutn a gyilkosokat elfogjk, az gy Nick Rice, a feltrekv? gysz kezben landol. Nick az egyik gyanstottnak vdalkut, s ezzel egytt enyhe tletet gr, a gyilkos cserbe a trsa ellen vall. Tz vvel ks?bb a vdalkut kttt b?nz?t holtan talljk, Clyde Shelton rgtn bevallja, hogy ? a tettes....

Ja, s a 300 sem egy rossz film aminek szintn Gerard Butler a f?szerepl?je.

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many

Mnikus Frumoz

User Info Menu

re: hez?k Viadala 2

Victory1995 wrote: Utoljra az, Az hez?k viadala: Futt?z (The Hunger Games: Catching Fire) lttam s nagyon tetszett mr alig vrom a kvetkez? rszt. :) Az v egyik legjobb filmje. Mindenkinek csak ajnlani tudom!
    Teljesen egyetrtek! n is tegnap este lttam s eszmletlen j! A legjobb bartn?m srt is rajta vagy ktszer. :D
    Valjban kr, hogy olvastam a knyveket, mert gy nem volt olyan izgalmas, de mg gy is ttt! :)

Legenda

User Info Menu

utolj?ra l?ttam legjobbat az a

Torrente elvllal egy gyet, amely
    balul sl el, ezrt brtnbe kerl.
    Termszetesen odabent csak egy cl
    hajtja, hogy tisztzhassa a nevt,
    kidertse, ki juttatta brtnbe, s
    megtorolja azt. Ehhez azonban meg
    kell szknie a brtnb?l, amihez
    kedvenc filmje (Menekls a
    gy?zelembe) trtnett hvja
    segtsgl: focimeccset szervez a
    rabok s a brtn?rk kztt.
    Majd elindul a Torrente-fle
    bosszhadjrat: szem, testnedv
    nem marad szrazon.
    a j esz culgernek de jl megy a dga,eszk szk semmire sincs gndja

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Nem igazn mondhatom az utbbi vek legjobb filmjnek, viszont valahogy a mostani hangulatomnak nagyon megfelelt.

Felcspve

(20 ans d'cart)

sznes, magyarul beszl?, francia vgjtk, 92 perc, 2013

rendez?:
    David Moreau
    forgatknyvr:
    David Moreau
    zeneszerz?:
    Guillaume Roussel
    operat?r:
    Laurent Tangy
    producer:
    Abel Nahmias
    vg:
    Cyril Besnard

szerepl?(k):
    Virginie Efira (Alice Lantins)
    Pierre Niney (Balthazar Apfel)
    Charles Berling (Luc Apfel)
    Gilles Cohen (Vincent Khan)
    Amlie Glenn (Lise Duchene)
    Camille Japy (Elisabeth Lantins)
    Michal Abiteboul (Simon)

A film rtkelse: 6,7/10
    ?Alice negyvenves, elvlt divatmagazin szerkeszt?, akit semmi ms nem rdekel a szakmjn s karrierjn kvl. Munkjban maximalista, de brmennyire is htozna egy f?szerkeszt?i llsra, valami hinyzik ehhez az letb?l. Az a valami pedig egy frfi. Ebben jtszik kezre a szerencse, egy nla hsz vvel fiatalabb egyetemista src szemlyben, akit vletlenl ismer meg egy repl?ton, majd sorozatos vletlenek folytn flrerthetetlen helyzetben fotzzk le ?ket. A hirtelen jtt "kalandtl" viszont a munkahelyn olyan pasifalnak kezdik ltni, aki gy akr mg f?szerkeszt? is lehetne. Alice teht kap a lehet?sgen, s a fiatal srcot affle trendi kellkknt felhasznlja az htott f?szerkeszt?i pozci megszerzshez. A divat vilgba belepottyan tini azt hiszi, viszonya, a roppant csinos szerkeszt?n?vel akr komolyabbra is fordulhat, amir?l Alice a kezdetekben hallani sem akar. m nem knny? az esemnyek irnytsa, ha szerelem veszi t a hatalmat cselekedeteink irnytsa felett s kezdeti kihasznlst kvet?en a szpsges szerkeszt?n? is kezd belehabarodni az rtatlan tindzserbe.

Alapesetben szeretem a francia filmeket, a romantikt rzsaszn kdben titattat love storykat meg egyenesen imdom.
    Mi van? Igen. Gyengim.
    Tudtam is rgtn az elejn, ez az n filmem, annak ellenre is, hogy harmat gyenge a trtnet tern. Megbocstok! , szval, nzeti magt, vicces egy kicsit,
    mikell mg.

Mester

User Info Menu

Sziasztok,igaz,nem egy ujj film de,csak most akadtam ra nemreg,nekem nagyon bejott!!

Isten vrosa
    (Cidade de Deus)

Megjelens ve: 2002
    Rendez?: Fernando Meirelles, Ktia Lund
    Szerepl?k: Alexandre Rodrigues, Leandro Firmino, Phellipe Haagensen, Douglas Silva, Jonathan Haagensen
    Orszg: Brazil, France
    Hossz: 130 perc
    Cmkk: b?ngyi, drma
    IMDb rtkels: 8.7
    IMDb link: http://hungarian.imdb.com/title/tt0317248

A cselekmny Rio de Janeiro nyomornegyednek szegnyek lakta utcin zajlik. Kt klnbz? utat bejr fi tjt kveti nyomon 15 ven t, a hatvanas vek vgt?l a nyolcvanas vek elejig. Az egyikb?l fots lesz, a msikbl drogdler. A film rvid trtnetek sorozatn keresztl mutatja be lettjukat, melyekb?l sokszor igen rvidre sikeredett sorsok rajzoldnak ki. Az Isten vrosa f?szerepl?je nem egy szemly, hanem egy hely. Az Isten vrosa egy hatvanas vekben elkezdett, szegnyeknek plt laktelep, amely a nyolcvanas vek elejre Rio de Janeiro egyik legveszlyesebb vrosrszv vlt.

A hely trtnett a film jnhny szerepl? sztorijn keresztl mesli el. m mindent a narrtor nz?pontjbl ltunk: Buscape egy szegny fekete src, aki tl trkeny s fl?s ahhoz, hogy b?nz? legyen, ugyanakkor tl okos ahhoz, hogy megelgedjen valamilyen alulfizetett munkval. Olyan er?szakos krnyezetben n? fel, ahol nem sok eslye van. A fi azonban rjn, hogy ms szemmel, egy m?vsz szemvel lthatja a valsgot: profi fots lesz bel?le. Szmra ez jelenti a megvltst.

Nem Buscape a film igazi f?h?se. Nem ? mozdtja el?re a cselekmnyt. Nem ? hozza meg azokat a dntseket, amelyek meghatrozzk a fontosabb esemnyek lncolatt. Az lete ugyanakkor szorosan kapcsoldik ahhoz, ami a filmben trtnik, s az ? letszemlletn keresztl rtjk meg egy ltszlag soha vget nem r?en er?szakos vilg embersgt.

nCore
    dv Timar!

Oldal: 2 / 9 ElsEls 1234 ... UtolsUtols