Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (39) összesen

Téma: Bithumen

  1. #1
    Guest
    Ezt a fórumot a Bithumen oldalról való beszélgetésre és annak értékelésére használhatjátok.

    Az alábbi pontok alapján értékeljétek:

    1.Sebesség: 5/
    2.Tartalom: 5/
    3.Kinézet: 5/
    4.Közösség: 5/
    5.Staff: 5/



    Kapcsolódó témák:

    Hírek az oldalról: Katt ide
    Tracker bemutató:
    Katt ide

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #2
    Tag

    User Info Menu

    1.Sebesség: 5/ 5
    2.Tartalom: 5/ 4
    3.Kinézet: 5/ 5
    4.Közösség: 5/ 5
    5.Staff: 5/
    4

  4. #3
    Guest
    hát én is osztom a véleményemet!
    nagy jó BITHUMENT oldal, sok jó filmek vannak, de ne csak az legyen, programok is legyenek mint pl xp- windows 7, lehet nem vagyok jártas de én ugy vetttem észre, hogy nagyon sok kevés programok vannak, de ami kellene az embernek, azt más oldalról kell le tölteni,STAFF-ról meg anyi hogy, szivel és lélekel, legyenek mindenben segit? kész........
    erre is ugyan azt tudom irni....

  5. #4
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    1.Sebesség: 5/ 5
    2.Tartalom: 5/ 3
    3.Kinézet: 5/5
    4.Közösség: 5/ 3
    5.Staff: 5/ 4

    A közösség lehetne barátságosabb is , no meg az f?leg hogy a gyengébb netesek is elbirkozzanak az oldalal .
    Van Helsing


  6. #5
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Véleményem az oldalról:

    1.Sebesség: 5/ 5
    2.Tartalom: 5/ 3
    3.Kinézet: 5/4
    4.Közösség: 5/ 3
    5.Staff: 5/ 3

    Indok: Szerintem önmagában az oldal jól m?ködik de elég sok lehet?séget hagynak ki amivel sokkal jobb lehetne az oldal. Például az hogy csak szerveresek tölthetnek fel. Ha ez másképp lenne akkor még nagyobb oldal lehetne és a felhasználoknak is könnyebb lenne az arány növelés valamint jó arány megtartása. Gyenge nettel rendelkez?knek nem nagyon ajánlom rendszeres használatra. A staff lehetne egy nagyon picit barátságosabb és kevésbé lenéz?bb. Maga az oldal rendben van de nekem nem a kedvencem.

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó