Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (51) összesen

Téma: Melyik a legrosszabb film amit mostanában láttál?

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    A legrosszabb filmek topicja , írd meg melyek azok a filmek amiket nem ajánlasz és ha lehet indokold is .

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Legenda

    User Info Menu

    A legrosszabb film -Amerikai Pite

    Amerikai pite nagy csalódás volt számomra az els? három rész jó volt de a a többi szenvedés er?ltetett , a Stifler karakter egy ideig rendben van de de a sokadik rész után már egyenesen idegesít? volt . A mostani viszont tetszett volt egy két jó poén benne. :)

  4. #3
    Mester

    User Info Menu

    Számomra a szexuális

    Számomra a szexuális mélyfúrások cím? film volt eddigi életem legrosszabb filmje :) a cim ne téveszt-jen meg senkit nem feln?tt film :D
    :P

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    Melyik változat

    Beszerz? wrote: Számomra a szexuális mélyfúrások cím? film volt eddigi életem legrosszabb filmje :) a cim ne téveszt-jen meg senkit nem feln?tt film :D
    Melyik változat mert több is van ?

  6. #5
    Mester

    User Info Menu

    legrosszabb film

    Atlantisz wrote:
    Beszerz? wrote:
    Számomra a szexuális mélyfúrások cím? film volt eddigi életem legrosszabb filmje :) a cim ne téveszt-jen meg senkit nem feln?tt film :D
    Melyik változat mert több is van ?
    azt nem tudom nekem egyiket a sok közül sikerült kifognom valami lelki dumás film én igaz nem vagyok túltanult ember de nem sokat értetem bel?le :) de bybyone tudom h nem bajbajvan :D :P (showder klub) :D :P
    :P

Oldal: 1 / 11 123 ... UtolsóUtolsó