Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (25) összesen

Téma: Melyik a legrosszabb film amit valaha láttál?

  1. #6
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Az emberi százlabú...

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Szerelem próba

  4. #8
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Die Hard - Drágább, mint az életed /A Good Day to Die Hard (2013)

    Igazi New York-i zsaru: kopott, fáradt, de a humora és a bátorsága a legváratlanabb helyzetekben sem hagyja cserben. John McClane hadnagy (Bruce Willis) megtudja, hogy a fia, Jack (Jai Courtney) bajba került Moszkvában, és bár régóta nem beszélnek egymással, habozás nélkül a segítségére siet - és természetesen a küzdelem legközepében találja magát.
    McClane többnyire véletlenül keveredik a terroristák útjába, a fia viszont mindig tudja, mit csinál: és ? sem ijed meg könnyen. Két generáció együtt száll szembe a lehetetlennel: New Yorktól Moszkváig és tovább, egészen Csernobilig.


    Rendez?: John Moore
    Szerepl?k: Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch, Mary Elizabeth Winstead, Yuliya Snigir
    M?faj: akció, krimi, thriller

    Csak azért néztem végig, mert tudtam, hogy Budapesten is volt forgatás és magyar szinészek is szerepeltek. Nagyon untam :)))

  5. #9
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    A nagy zabálás

    (Le grande bouffe)

    színes, feliratos, francia-olasz filmszatíra, 120 perc, 1973





    Négy - kit?n? színészek alakította - értelmiségi polgár összeszokott együttesként látogat el egyikük vidéki házába, hogy ott zavartalanul elégíthessék ki kifinomult ínyenc vágyaikat néhány meghívott prostituált, majd az ott marasztalt helybéli tanítón? társaságában. Az ínycsiklandó gasztronómiai élvezet állati zabálássá fajul, párhuzamosan a rafinált szexuális örömszerzés elfajulásával. Nyilvánvaló, hogy az az emberi bomlás, amely az élvezetek ilyen hajszolásában kulminál, önpusztításhoz, halálhoz vezet, amit csak a más alkatú - ebbe az életformába csupán belekóstoló - n? élhet túl. Ferreri itt vetette fel talán a leger?teljesebben - és kétségtelenül a legsokkolóbban - az általános emberi lealacsonyodás problémáját, amely oly jellemz? tárgya volt a posztmodern filmeknek.





    Gusztustalan....nagy volt a csámcsogás...és nem kellett végig ülnöm....







    Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám.
    Álmomban, békésen, nyugodtan. Nem pedig pánikban, sikítva, rettegve, mint az utasai.
    ;)

  6. #10
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    szia!:) én csíptem ezt a filmet..:) nálam simán 8as legalább..:)
    le is ciba valahonnan mert már gégen láttam..

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó