Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (35) összesen

Téma: Milyen sportot kedvelsz még focin kívül?

  1. #1
    Guest
    Milyen sportot szoktál nézni focin kívül? És ki, vagy melyik csapat, játékos stb a kedvenced?
    Írd le véleményed.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    Milyen sportot nézel még focin kívül?

    Kezdem is, mivel én nyitottam.
    Én focin kívül a Forma-1-et szeretem. Mást nem nagyon nézek, ezt viszont nagyon szeretem.
    Kedvenc csapatom a Ferrari, hiszen meg lehet nézni a statisztikákat.
    Messze a Ferrarinak van a legtöbb VB címe és gy?zelme. Az összes többi csapat id?nként 10 szezonból 2-szer véletlenül sikerül valakinek megel?znie
    ?ket, de aztán újra ?k lesznek a legjobbak. Most például a Red-bull a nagy "favorit" kiváncsi vagyok meddig tartanak a sikereik :P . Annak idején a
    Renault el?zte meg, és láthattuk meddig tartott a sikerük. A végén már majdnem sereghajtó lett a csapat, mostmeg már átalakulóban van.
    A Ferrari egy nagyon jó kis csapat szerintem, bár mostanság taktikai hibákat vétenek.
    Kedvenc versenyz?m Fernando Alonso. Korábban Raikkönen volt.

  4. #3
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    sport

    Látom Seria.Killer a Forma1-ben megeggyezünk,birom nagyon én is,már várom a Márc.18-at.Én csapat párti vagyok/Mclaren-Mercedes/,pilota szempontbol,Senna ota nekem nincs kedvencem.Még szeretem a snookert,és a siugrást.Ja és látom a zenében is egy az izlésünk/Kárpátia/.Üdv.

  5. #4
    Guest
    egy az izlés

    A profilképed mindent elárul, hogy szereted a Kárpátiát. :D
    üdv

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    sport

    sziasztok...
    Forma 1 viszi a palmat nalam is. Azonkivul meg az amerikai focit szeretem, a rendes focibol csak a vilag- es europabajnoksagokat nezem, na meg az El Classicot... :-). Ja, meg a BL dontot.
    Tovabbi kedvencem a jegkorong ( direkt nem irtam hokit :-p :-) ). Szinten csak a VB-re korlatozodva.
    [COLOR=#add8e6]udv. erdeikutya[/COLOR]

    [COLOR=#add8e6]Mindenki hazudik. ( Dr. House )[/COLOR]

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó