Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Torrent bemutatók 2020

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Torrent bemutatók 2020

    Sziasztok! Elég régen szerveztünk nagyobb szabású tracker bemutató gyártást. Az utóbbi időben t.j nevét láttam a legtöbbször a legyártott bemutatóknál, de az oldalunk hangja Pera is feltűnik egy egy témánál. Hatalmas köszönet, hogy tartották a frontot.

    A januári hónappal viszont szeretnék kicsit rákapcsolni, és az összes magyar torrent oldalról egy vadiúj bemutatott szerezni.

    Ezek a bemutatók természetesen felkerülnek az új tracker listánkra is: https://torrentek.info/forum/torrenttrackerlista.php

    Annak idején, 2011-2014 között hatalmas hírnévre tettem szert a feltörekvő nemzedék körében pusztán avval, hogy a bemutatók 90 százalékánál az én nevem díszelgett. De elérkezett az idő, hogy másoknak is jusson a dicsfényből, így jómagam meghúzódna a háttérben. Esetleg pár ritkább oldalról mint az ITS vagy a pedro legyártok pár bemutatót, vagy ha egy oldal tulaja személyesen engem kér meg rá.

    A lényeg egy friss lista, hogy aki ide téved naprakész adatokkal találkozhasson. Aki részt venne a projektbe, itt jelezze.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    UTS VIP

    User Info Menu

    Szia! Ha lesz időm idén is csinálok párat.

  4. #3
    A Provokátor

    User Info Menu

    Remek. Örülök, bemutatókat csinálni mindenki tud. De azt elérni, hogy helyette csinálják? Már nem sokan. XD ITS-et azért tervbe van ha senki nem előz be vele xd
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel: