Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Hosting kalandok!

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    Hosting kalandok!

    Üdv. Tárhely vadászatban vagyok, és hülyébbnél hülyébb emberekbe botlok. Így úgy döntöttem pár beszélgetést megosztanék veletek, ne csak egyedül cipeljem a terheket. A kérdéses tárhelyek nevét és címét nem írom ki nyilvánosan, de az érdeklődőknek el fogom árulni.


    Történetünk ott kezdődik, hogy mint érdeklődő kerestem meg az egyik szolgáltató kapcsolat menüpontját. Mivel elég rutinos vagyok már, előre felteszek pár célzott kérdést. Ugyanis eddig még nem volt olyan szolgáltató, ami ne azt mondta volna, hogy hát náluk a legmodernebb gépek vannak, biztos gond nélkül üzemel majd rajt az oldal. Hát izé, mondanom se kell, nem szervert leállítottunk már. XD


    De most célzott kérdésekkel érkeztem. Főként az érdekelt volna, hogy mennyire rugalmasak, menet közben lehet-e bővíteni, ha esetleg ismét az derülne ki, hogy rosszul mérték fel a kedves ügyfél igényeit.


    A kérdésimre, kb egy nap után egy rendkívül sokat mondó válasz érkezett:

    Tisztelt Érdeklődő,

    sajnos torrent oldalaknak nem tudunk helyet adni webkiszolgálóinkon.
    Megértést köszönjük!

    Hát ez mind szép és jó, de a kérdés nem ez volt. Jelzem, nincs és soha nem is volt torrent oldalam. XD


    De természetesen ment a kontra is:

    Üdv. Köszönöm a kimerítő választ a kérdéseimre. De hogy lássa kivel van dolga, én szánok időt a válaszra.



    1. Ha egy érdeklődő kérdez, akkor a kérdésére kell válaszolni. (persze, csak ha szeretne új ügyfeleket)



    2. Ha az érdekel minket pontosan melyik oldalról van szó, hát megkérdezzük. (Nem nyomozgatunk, tudni illik egy személynek több oldala is lehet) Ha én egy hosting e-mail címéről írok, akkor maga vissza ír nekem, hogy egy hostingot nem hostingolunK?



    3. Az oldal amit talált nem torrent oldal. Hatalmas szakértelemre vall, hogy még az oldalakat sem képes megkülönböztetni.



    4. Nem, nem az általa gondolt oldalról lett volna szó.



    5. Nincs és soha nem is volt torrent oldalam


    6. Az önök szerverén viszont fut egy torrent kereső, amiről bizony letölteni is lehet: Torrent-kereső.hu - Ingyenes torrent letoltes azonnal!



    Végezetül... Nem szaroztam volna, legalább három évre vettem volna tárhelyet, a domain címeket is 5-7 évre szoktam bérelni. De ha a legegyszerűbb kérdésekre sem bírnak érdemben válaszolni, mi a garancia rá, hogy a szakmai részéhez konyítanak? A kérdéses beszélgetés pedig megosztásra kerül, hogy mindenki tudja mire számítson, ha önökbe botlik. A reklám természetesen ingyen van.



    Minden szépet és jót. Ja és ne törje magát a válaszon, gondolom megint az lesz, hogy nem futtatnak torrent oldalt. XD


    Hát izé mizé. Talán kicsit bunkó és kioktató voltam, de gondolom ti se bíznátok a "gyereketek" komplett idiótákra. Hiszen tisztelet valahol ott kezdődik, hogy válaszolunk az érdeklődő kérdéseire.

    Az oldalról még csak szó sem esett, így úgy mondott nemet, hogy azt se tudta mit akarok. XD Csupán a korábbi szolgáltatás paraméterei lettek megadva, hogy tudják mit is vállalnak. Erre a kb tíz kérdésemből nullára érkezik válasz. :D De ez is rendkívül sokat elárul.

    De további élménybeszámolók várhatóak, hiszen mint azt ti is tudjátok, vonzom a hülyéket.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    UTS VIP

    User Info Menu

    Dark! Mit nem értesz azon, hogy torrent oldalt nem futtatnak. :D

  4. #3
    A Provokátor

    User Info Menu

    Én ezt értem csak nem ez volt a kérdés. XD
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel: