Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (37) összesen

Téma: nCore kalandok

  1. #11
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Élőben követtem az eseményeket és kicsit erősnek éreztem a majomról leírtakat. Így nem csodálkozom, hogy valaki szétcsapott köztük. De én nem láttam olyat hogy bárkinek meglett volna szabva hogy mit írjon. :)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    A Provokátor

    User Info Menu

    Lassan mindenki itt lesz aki számít. LOL. Amúgy tényleg nem lett senkinek sem megszabva, hogy mit írhat, azt sem mondta senki, hogy ne offoljanak. :D Akinek nincs egyetlen működő agysejtje sem, annak aztán hiába célozgatsz.

    Mikikének ketten is céloztak rá, hogy ami megy az bizony off.

    Mikike válasza:




    Van még kérdés? :D





    Ez jóóó :D Be lett neki linkelve a wiki, amiben feketén, fehéren le van írva mi is az az off:


    OFF-olás€ť: túlzott mennyiségű témába nem vágó tartalom.


    Most azt gondolhatnátok, hogy ezek után végre leesik neki a tantusz, de nem:






    Szpojler jön: A fenti agymenése egy az egyben off. Ennek már tényleg semmi köze a témához. Hiába kérték, hogy privát intézze, ő a fórumba vergődik tovább. :D

    Alap dolog, hogy bizonyos dolgokat nem a fórumban beszélünk meg. :D Ezért lett neki az tanácsolva, hogy írjon privátot. :) Írhat oda is, offolhat tovább a szerencsétlen, meg is tette, és evvel ő igazolta azt, hogy sokkal hülyébb mint aminek gondoltuk. :D Tudtuk-e hogy írni fog? Reménykedünk benne. :D Magából csinált hülyét és még csak észre sem vette. Már három oldal röhög rajta. :D

    Vergődik és fel sem tűnik neki, hogy röhögnek rajta. Senki se reagált az írására még az ollókezű sem. :D Haladtak tovább:




    Amúgy meg háromszor le lett írva neki. Mit vár? Ez nem a kisegítő ahová járt. Nem fogjuk megvárni amíg felzárkózik. Negyedszerre senki se fogja neki leírni. Komolyan olyan mit valami esőember. A többiek beszélgetnek, ez meg beír valami totál értelmetlen zagyvaságot.


    Engem szórakoztatnak az ilyenek, nem akarom hogy ne írjon. Mikikém téged az agyad ami korlátoz, semmi más. :D

    Ismétlem csak neked, csak most, mégis hol írta bárki, hogy ne csinálj magadból teljesen hülyét? Hol hangzott el, hogy tartsd meg magadnak a badarságaidat?

    Mellesleg pár kommentel lejjebb még ő maga is a falhasználók nevében beszélt, akkor érdekes nem zavarta. Vicc ez az ember.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  4. #13
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Ez mar az ncore best offff ba valo :D

  5. #14
    UTS VIP

    User Info Menu

    Ne korlátozzátok már szegény mikit. Mindenki ott csinál magából hülyét ahol csak szeretne. Ez benne van az alkotmányban is. :D Amúgy én is mentettem mindent hátha törli amit írt. :D

  6. #15
    A Provokátor

    User Info Menu

    Ahhoz előbb értelmeznie kellett volna, hogy mégis mi történt. :D A téma címe ami lekorlátozza, nem más. :D De őt ugye nem, mert fossa ami az eszébe jut. Amikor meg valaki célozgat rá, hogy hát bocsi, ez nem így megy, hülyét csinálsz magadból még ő a rossz. Szerintem ez azt hiszi csak kitaláltuk az egészet. :D
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához