Eredmny: 1 - 3 (3) sszesen

Tma: Luke Perry lnya megtrte a csendet apja hallrl - gy bcszott tle

  1. #1
    Mester

    User Info Menu

    Luke Perry lnya megtrte a csendet apja hallrl - gy bcszott tle

    A csupn 52 ves Luke Perry htfn rkre lehunyta a szemeit, s az egsz vilg ledbbent a vratlan tragdin. A sztr mlt hten stroke-ot kapott, s sajnos nem brt talpra llni utna.
    Lnya gy bcszott tle
    A csald egy sajtkzlemnyben kzlte a szomor hrt a rajongkkal:
    - Luke a gyermekei, Jack s Sophie, menyasszonya, Wendy Madison Bauer, exfelesge, Minnie Sharp, desanyja, Ann Bennett, mostohaapja, Steve Bennett, btyja, Tom Perry, nvre, Amy Coder s nhny kzeli bartja krben tlttte az utols rit. A csald nagyra rtkeli a rajongk tmogatst s imit, azonban arra krnek mindenkit, hogy tartsk tiszteletben a gyszukat. Egyelre nem szndkoznak tbb rszletet elrulni a hallval kapcsolatban - jelentette be a famlia szvivje.
    18 ves lnya, Sophie Perry is mellette volt az utols perceiben, aki Afrikbl sietett haza, miutn a sztrt krhzba szlltottk. Sophie ppen Malawaiban vgezte a jtkonysgi munkjt, hat hnapon keresztl segtett volna helyi gyerekeken, de, amikor meghallotta, hogy desapja rosszul lett, az els gppel hazasietett.
    Jl dnttt, ugyanis - habr mindenki biztos volt benne, hogy felpl - Luke Perry sajnos eltvozott. Sophie egy posztban ksznte meg a rajongk tmogatst s imit.
    - Az elmlt htben sok minden trtnt velem, csak kapkodtam a fejemet. Szerencsre idben hazartem Malawibl, hogy a csaldommal lehessek. Az elmlt 24 rban rengeteg kedves zenetet kaptam. Sajnos nem tudok mindenkinek egyesvel vlaszolni a szvszort leveleitek szzaira, de nagyon hls vagyok rte, hogy a csaldunk mellett lltok.
    Nem igazn tudom, hogy egy ilyen helyzetben mit kell tenni, ezt sajnos nem tantja meg neknk senki - fknt akkor, ha a nagy nyilvnossg eltt trtnik az egsz. Szval higgytek el, nagyon hls vagyok a szeretetrt. Csak csndben vagyok hls - rta az Instagramon, posztjhoz pedig egy kzs fott is csatolt, amin sszebjva mosolyognak az desapjval. Ezzel bcszott tle.
    Coverfot s ajnlkpek: Getty Images.
    11/11
    Forrs: Luke Perry lanya megtorte a csendet apja halalarol - Igy bucsuzott tle - Vilagsztar | Femina

  2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Csatlakozott
    Always
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Felhasznl (50 hozzszls kell a tag ranghoz)

    User Info Menu

    Nyugodj bkben Luke, llekben mindig itt leszel velnk...

  4. #3
    Tag

    User Info Menu

    R.I.P.