Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (16) összesen

Téma: UTSF: Az ötödik!

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    UTSF: Az ötödik!

    Sziasztok! Amikor megálmodtam az UTS-t, egyből arra gondoltam, hogy január elsején kéne prezentálni, hiszen akkor mindig szép, "kerek" évfordulónk" lenne, és ezt a dátumot biztosan nem felejtem el.
    Nos, ez azt hiszem jól sikerült, hiszen már az ötödik alkalommal ülök ide, hogy kissé kábán egy rögtönzött beszéddel értékeljem az évet, és ünnepeljem meg születésnapunkat.
    Számos eredménnyel zártuk a 2018-as esztendőt.
    -Írtunk számtalan cikket
    -lehoztunk rengeteg interjút
    -Olyan oldalaktól kaptunk kizárólagosságot mint a diablo torrent stb
    -Hivatkozott ránk az index (Innen is köszönjük)
    Bla bla, szóval a szokásos.

    Amivel viszont nem csak a kötelezőt hoztuk, hanem a mércét is feljebb raktuk az a legújabb projektünk ami nem más mint a torrentek.org.
    2018 októberében ugyanis az utsf egy teljesen új domaint és főoldalt kapott ami saját motorral és mondhatni önálló akarattal rendelkezik. Mertünk teljesen a nulláról indulni, és az oldalt száz százalékban saját, egyéni tartalommal vérteztük fel.
    Az eredmény nem váratott sokáig magára. Ma a torrentek.org a második legaktívabb oldal bittorrent témában az uts - torrentek.info mögött és olyan oldalakat utasít maga mögé mint az asva.
    Közel egy éve így fest a mágikus top három:
    1. UTS
    2. UTSF
    3. Asva

    De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy míg az első helyezett (UTS) nagyon elhúzott, addig a 2.-3. hely résztvevői folyton váltják egymást. Új belépők nincsenek a láthatáron.
    De a lényeg, hogy ott vagyunk a top háromban egy vadi új domainnal, egy nulláról indult oldallal. Mert ismétlem, ez az oldal egyéni tartalommal rendelkezik.

    Azt hiszem evvel végérvényesen igazolást nyert amit mindvégig hangoztattam. Légy kreatív, és légy egyéni mert ennek van értelme, csak így kerülhetsz az élre. Másolhatsz másokat, de ezzel csak beállsz egy nagyon hosszú sor végére. De ha valami olyannal rukkolsz elő amivel senki, hamar az élre kerülhetsz, hiszen nem lesz az utadban semmi és senki.
    Szóval továbbra is csak azt tudom mondani, hogy bár valóban motiváló az UTS szintű oldalak sikere, mégse azt kell ebből leszűrni, hogy huuuuuu most rá kell feküdnünk a hírezésre mert a Darkék most ezzel foglalkoznak és az hogy bejött. Vagy a múlt példáival élve, nyomassuk orvérzésig a szójátékokat meg a nagyvilág híreit mert ott ezt láttuk. Másoljuk le a témákat mert akkor nálunk is olyan szintű aktivitás lesz. Nem, a múlt példái bebizonyították, hogy ez hosszútávon nem működik.
    Mindenkinek rá kell lelnie a saját útjára. A saját elképzeléseit kell megvalósítania nem pedig másokét, mert a világnak nincs szüksége tucatoldalakra. A számok nem hazudnak. A top 3 résztvevői mind rendelkeznek saját tartalommal, egyéni elképzelésekkel. A másolataik valahogy nem kapnak helyet a dobogón az eredetiek mellett.

    Feltörekvő oldalak, és kedves leendő konkurencia!

    Én hiszek abban, ha megfogadjátok a tanácsomat, jövőre új oldalakat köszönthetünk a top háromban, evvel még színesebbé téve ezt a kissé privát világot.

    De addig is saját magunkkal kell versenyeznünk, saját magunkat kell legyőznünk. Ez 2018 októberével már nem csak egy újabb hangzatos metafora, hanem maga a nyers valóság.

    Az utsf - torrentek.org, az uts fórumrészlege az utsf magazin vezényletével alkalmasnak tartom arra, hogy az egy része ként is konkuráljon vele.
    Hiszen az utsf-nek és az uts-nek is meg van a saját közönsége, sőt messzebbre megyek, ezen oldalak kiegészítéseinek is megvannak a maguk rajongói.
    Hiszek abban, hogy egy egészséges, barátságos verseny, az egész komplexum hasznára válik. Mert hiszem, hogy az első helynél is van még tovább.
    De hiszek abban is, hogy aki nem tiszteli a múltat, annak nincs jövője. Nekünk egyszerű dolgunk van, mert a legendáink köztünk élnek és mindig emlékeztetnek rá, hogy honnan indultunk s hogy hová tartunk.
    Ide sorolnám az öreg motorosok tagjait, és a vezetőségünk nagy öregjeit.
    Olyanokat mint Pegazus_SCD akinek a bemutatóin szocializálódtam, pedig akkor már nem volt aktív mikor elérkezett az én időm.
    De sikerült maradandót alkotnia és a szelleme mindig az oldalon maradt. Külön öröm, hogy végül megadatott, hogy a csapatomban tudhatom és együtt dolgozhatunk.

    De kiemelhetném kereső-t is, aki minden hírező elődjének számít, aki olyan magas színvonalon űzi a hírezést, hogy kezdetben még engem is helyre rakott ha nem ütöttem meg a színvonalát
    Hiszem, hogy t.j és SuperMario56,jó úton járnak afelé, hogy hasonló példaképek, legendák legyenek. Persze ha már nem azok most is.
    Nem hagyhatom ki Van Helsing barátomat se, aki szintén előbb volt admin mint én és aki a legrégebbi ismerősöm. Sok szarságon mentünk keresztül együtt, ha szabad így fogalmaznom. XD
    No meg a jó öreg Budaéspest aki már akkor a legnagyobb trollnak számított a torrent világban mikor még azt se tudtam eszik e vagy isszák azt.
    Azt hiszem ha ez a csapat velünk van, ki lehetne ellenünk? A legtapasztaltabb rókák, az élő legendák minket támogatnak.
    Én bízom abban, hogy a 2019-es esztendőben is számíthatok rátok. S mindazokra, akiket nem emeltem ki név szerint, de megtalálhatóak az alábbi oldalon: https://www.torrentek.org/forum/showgroups.php
    Ők a példa rá, hogy megéri értékes tagjának lenni a közösségnek, mert a néma leventékre és a másolás- beillesztés emberkékre senki sem fog emlékezni.

    De aki letesz valamit az asztalra, az a témáinak, a bejegyzéseinek köszönhetően akár örökké is élhet. Megéri hát oda tenni magunkat mert így beírhatjuk magunkat az UTS történelmébe.
    Nincs más hátra, mint hogy ismét megköszönjem az egész éves támogatásotokat, hogy megtekintettétek témáinkat, hogy elolvastátok a cikkeinket. Hogy ilyen vagy olyan módon hozzá járultatok oldalunk sikereihez. Remélem, hogy azért néha napján a hasznotokra váltunk.
    Nem mondom, hogy össze törtük magunkat a tavalyi évben, de hoztuk a kötelezőt. És ez az a minimum, amire a 2019-es esztendőben is számíthattok.
    Boldog új évet, boldog születésnapot UTS!
    Aki pedig nem unta még meg az agymenésemet, azt szerelttel várom a portálon egy koccintásra:
    https://torrentek.info/united-torren...nk-mindenkinek

    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tőlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Boldog új évet mindenkinek.

  4. #3
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Boldog új évet és persze boldog születésnapot UTS!

  5. #4
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Köszönöm az elismerő szavakat, de azt hiszem te nagyobb név vagy mint mi mindannyian. Én is csak gratulálni tudok a hírező csapatnak az egész éves munkáért. Boldog új évet kívánok mindenkinek.

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Sikerekben gazdag boldog új évet és születésnapot kivánok az oldalnak és mindenkinek!
    Egy bocsánatkérés az élet pillanatragasztója. Szinte bármit képes helyrehozni.
    (Lynn Johnston)

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó