szextelefon telefonszex
Oldal: 1 / 639 1231151101501 ... UtolsUtols
Eredmny: 1 - 5 (3194) sszesen

Tma: Ncore (kzssg)

Mester

User Info Menu

Tagja vagy az nCore kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban az nCore lett s fejldst.

rtkelse: Ncore rtkelse

Bemutat: Ncore bemutatja

Adatlap: nCore torrent oldal adatlap

Ismertet:

Az nCore haznk legnagyobb s legismertebb vegyes tartalm oldala. Stabilan zemel mr vek ta, s szintn csendben, botrnyok nlkl ltezik a neten. Igaz, bejutni csak is meghvval lehet, de egyike azon trackereknek, amiken rdemes jelen lenni. Ha msrt nem is, a hatalmas torrent adatbzisa miatt mindenkppen ktelez darab! Fontos megemlteni, hogy az oldal mr egy ideje arnymentes, gy a hasznlata se okozhat problmt senkinek. Az oldalon tallhatak reklmok, de rendkvl zlsesen van kivitelezve a kzzttelk. Akit netn mg is zavarnnak, az az oldal tmogatsa utn, kikapcsolhatja ket.

Forrs: TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal!
    dvzlettel:
    Adminisztrtor

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Guest
    Abszolt

Az abszolt asz oldal.
    Felhasznlk; sebessg s a torrentek seedelse is nagyon j:D
    A sebessg az nagyon brutl s a peer-ek szma is lassan de biztosan meglesz 1 milli egy free id?szakban:D

Guest
    hehe

A legjobb magyar torrent oldal, br bh-n nem vagyok, lehet nem is leszek. Felesleges amg van nCore! Remlem mihamarabb elri az oldal az egy millio peer szmot:)

Guest
    kvetkez? free id?szakban meg

kvetkez? free id?szakban meg fog halni az oldal, azon a spoky vagy milyen hten is elg s?r?n doblta az 500 as errort :D

Guest
    hihi

n nem tudom h mien oldal de amint hallom szerintem ez a legjobb magyar olda

Cmkk ehhez a tmhoz