Oldal: 3 / 639 ElsõElsõ 123451353103503 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #11
    Guest
    8/10

    Valóban a legnagyobb oldal,azonban 8-nál többet nem adhatok rá.
    Többször fordult el?,hogy a statisztikában többszáz Megabájt/s-os sebesség volt írva,nekem meg szerverre(!!) jött lefelé 100 kilobájtal a cucc és volt már 50-60 feltölt?-legtöbbje szerveres.Én butus persze adattam warn-t magamnak,mert hsz-ban kértem egy kis seedet.:)
    A szerveresek viselkedése sem az igazi,mert 2-3 órát seedelnek,lesz nekik 2-300 giga feltöltésük (ami abból áll,hogy tologatják egymásnak a gigabájtokat),aztán lelépnek.Én meg mezei upc-s szívhatom a fogamat.Bár igazából upc nem nagyon kapcsolódik egy szerverhez sem.Ha nem lennének becsületes digisek,Ati nem sok mindent tudna letölteni az nCore-ról.Éppen ezért arányt tartani sem olyan egyszer? fél,vagy 1 Mbites nettel,ami a legtöbb embernek van.Ezért nCore csak 8/10.De ha tovább írok nem lesz csak 7,ezért abbahagyom.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #12
    Guest
    Jaja

    Hát igen, itt állítják sorba az emberek a rajt vonal elé a szervergépeiket, és indítják el, majd versenyeznek a top listán, kinek lesz több feltöltési sebessége.:) Itt tényleg van sebesség, és van kereslet is erre a sebességre. Spooky Day's napon elég szépen szokott jönni a hirtelen 2,5* feltöltés szorzó, vagy a free torrent:) Érdemes egy olyannal összebarátkozni, aki fenn van:)

  4. #13
    Guest
    Core, Core

    Hát igen, ha sebesség kell egy torrenthez, akkor itt megtalálod! Nagyon gyakori, hogy 5 percenként érkeznek a torrentek, így mindenki megtalálja az érdekl?dési köre szerinti olvasnivalót, vagy zenét, vagy filmet, esetleg ha a legújabb várva várt játékot keresi, azt itt biztos megtalálja szerverrel feltöltve! Abszolút befutó, szerintem nem is kell ragozni, miért. Ha valakinek felkeltettem figyelmét, higyje el, érdemes fenn lenni:)

  5. #14
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Köszönöm hogy itt lehetek

    Köszönöm hogy itt lehetek köztetek,régóta használom az ncort és nagyon meg vagyok elégedve vele.

    üdv öreg apo

  6. #15
    Guest
    hm...

    Hát igen, tekintve a mai torrent társadalmat, mindenki szeretne a nagyobb torrent oldalakon nevet kapni, és rangot szerezni. Az nCore oldal magát tekintve kíválóan rendezkedik, szervezkedik azzal a céllal, hogy az userek maradjanak, az újak pedig jöjjenek. És ez a statisztikán is megmutatkozik:

    2010.02.17.

    Felhasználók: 114,497
    Ebb?l tag: 67,697
    Torrentek: 76,154
    Jelenlév?k száma: 1,359
    Torrentek mérete: 153.41 TB
    Teljes jogú felhasználók: 113,911
    Felfüggesztett felhasználók: 1
    Hibernált felhasználók: 0
    Meger?sítésre váró felhasználók: 65
    Peerek: 540,285
    Seederek: 494,156
    Leecherek: 46,129
    Seed/Leech arány: 1071 %
    Letöltési sebesség: 3.38 GB/s
    Össz. letöltés: 36.06 PB
    Ingyenesen letöltött mennyiség: 121.71 PB
    Össz. Letöltés (ingyenessel együtt): 157.76 PB

Címkék ehhez a témához