Oldal: 1 / 639 1231151101501 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #1
    Mester

    User Info Menu



    Tagja vagy az nCore közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában az nCore életét és fejlõdését.



    Értékelése: Ncore értékelése

    Bemutató: Ncore bemutatója

    Adatlap: nCore torrent oldal adatlap



    Ismertetõ:

    Az nCore hazánk legnagyobb és legismertebb vegyes tartalmú oldala. Stabilan üzemel már évek óta, és szintén csendben, botrányok nélkül létezik a neten. Igaz, bejutni csak is meghívóval lehet, de egyike azon trackereknek, amiken érdemes jelen lenni. Ha másért nem is, a hatalmas torrent adatbázisa miatt mindenképpen kötelezõ darab! Fontos megemlíteni, hogy az oldal már egy ideje aránymentes, így a használata se okozhat problémát senkinek. Az oldalon találhatóak reklámok, de rendkívül ízlésesen van kivitelezve a közzétételük. Akit netán még is zavarnának, az az oldal támogatása után, kikapcsolhatja õket.

    Forrás: TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal!
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    Abszolút

    Az abszolút asz oldal.
    Felhasználók; sebesség és a torrentek seedelése is nagyon jó:D
    A sebesség az nagyon brutál és a peer-ek száma is lassan de biztosan meglesz 1 millió egy free id?szakban:D

  4. #3
    Guest
    hehe

    A legjobb magyar torrent oldal, bár bh-n nem vagyok, lehet nem is leszek. Felesleges amíg van nCore! Remélem mihamarabb eléri az oldal az egy millio peer számot:)

  5. #4
    Guest
    következ? free id?szakban meg

    következ? free id?szakban meg fog halni az oldal, azon a spoky vagy milyen héten is elég s?r?n dobálta az 500 as errort :D

  6. #5
    Guest
    hihi

    én nem tudom h mien oldal de amint hallom szerintem ez a legjobb magyar olda

Címkék ehhez a témához